Pereira se přidává ke spekulacím, jestli to Hill s návratem po zranění neuspěchal

Pereira Hill

Je to vlastně jen pár týdnů, co bývalý šampion polo-těžké váhy Jamahal Hill oznámil, že po nepříjemném zranění nohy dostal od doktorů zelenou, aby se postupně vrátil do tréninkového procesu. Čekalo se tedy, že bude zpět v kleci někdy v polovině roku, ale Dana White nakonec potvrdil, že se Hill vrátí už v dubnu, kdy bude na jubilejní akci UFC 300 bojovat s Pereirou. Není to přeci jen moc brzy? Nad tím se zamýšlí i Poatan.


 

Drtivá převaha! Jak dopadlo měření sil mezi organizacemi PFL a Bellator?

Četl jsem, že po podobném zranění je třeba opravdu dlouhá rekonvalescence. Všiml jsem si tedy, že lidé spekulují, jestli se nevrací moc brzy. Původně jsme se bavili o květnu v Brazílii a i to se zdálo brzy. Nakonec jdeme už v polovině dubna, takže má ještě o měsíc méně času. Pokud se však cítí připravený a má natrénováno, tak jdeme na to. Tohle si musí posoudit on,“ připouští Pereira, že ho také napadlo, jestli se Hill po zranění nevrací moc brzy. Koneckonců je to však na Jamahalovi, jestli už je jeho achilovka v pořádku.

„Chci ten zápas vyhrát,“ pokračoval Pereira. „Může se však stát cokoli. Musím být rozumný a zachovat klid. Mnoho lidí jde totiž do zápasu s nějakým plánem a vizí, že udělá tohle nebo tamto, ale nakonec může být všechno jinak. Každý zápas může mít pro kohokoliv dva výsledky – vyhrajete a nebo prohrajete. Já chci vyhrát!“

 

Hill si věří a vyhlíží tvrdé ukončení

„Myslím si, že Alex v souboji s Jiřím odvedl dobrou práci. Znovu ukázal, co v sobě má a jak nebezpečný dokáže být. Dostal se do úzkých, ale dokázal na to dobře reagovat a nakonec vyhrál. Celkově to však na mě neudělalo dojem. Nemůžu říct, že bych byl ohromený. Sám sebe totiž vidím o několik levelů výše. Pereira není na mém levelu. Moc lidí to zatím nevidí, ale nyní budu mít šanci to ukázat. Už se nemohu dočkat, až se vrátím zpátky a roztrhám ho na kusy. V tomhle zápase ukážu, co ve mně je a jak dobrý jsem,“ nechal se slyšet Jamahal Hill, který tvrdí, že je o několik levelů výše a že je mnohem kvalitnější bojovník než Pereira, který prý bude roztrhán na kusy.

Hill je rozhodně komplexnější v rámci MMA, ale Pereira má neuvěřitelný postoj a oko, díky kterému kryje nebezpečí a naopak hrozí svými háky, které jsou smrtící. Bude tedy zajímavé sledovat, kdo si prosadí svou.

 

UFC 300: Startovka

Alex Pereira vs. Jamahal Hill
Zhang Weili vs. Yan Xiaonan 

Justin Gaethje vs. Max Holloway 
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan 
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Bo Nickal vs. Cody Brundage
Holly Holm vs. Kayla Harrison
 Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Jéssica Andrade vs. Marina Rodriguez
 Bobby Green vs. Jim Miller
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *