Organizace PFL představila speciální pásy pro bitvy šampionů PFL vs Bellator

Společnost Professional Fighters League (PFL) minulý rok oznámila, že dokončila koupi organizace Bellator od společnosti Paramount Global, čímž vytvořila globální velmoc ve smíšených bojových uměních a urychlila tak nástup spojené společnosti na pozici „spoluvládce“ na trhu MMA. Už tuto sobotu 24.2. se v Saudské Arábii uskuteční historicky první turnaj PFL vs Bellator Champions.


Leo Brichta prolomil ticho a nabídl první reakci na KSW titulovou bitvu

V historicky první vzájemné akci mezi oběma organizacemi se střetnou ti nejlepší z PFL a Bellator MMA poté, co koncem loňského roku došlo ke sjednocení obou společností na základě dohody, která změnila pravidla hry. V sobotu v saúdskoarabském Rijádu sice nepůjde o tituly PFL a Bellatoru, ale vítěz každého ze soubojů šampion vs šampion se domů vrátí se speciálním pásem. Na tyto speciální titulové pásy mají nárok účastníci hlavních dvou zápasů, které nebudou na pět kol, ale pouze na tři kola.  

V hlavním zápase se utká šampion PFL v těžké váze z roku 2023 Renan Ferreira (12-3) proti šampionovi Bellatoru v těžké váze Ryanu Baderovi (31-7). Hlavním před-zápasem je souboj mezi šampionem PFL v polo-těžké váze Impou Kasanganayem (15-3) a šampionem Bellatoru ve střední váze Johnnym Eblenem (14-0).
Nabitou hlavní kartu doplní souboj A. J. McKeeho s Clayem Collardem a Bruno Cappelozza přivítá Vadima Nemkova v těžké váze. Dále se v tvrdém souboji v polo-těžké divizi střetnou veteráni UFC Thiago Santos a Yoel Romero. Turnaj startuje už v sobotu od 18:30.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený MMA Junkie (@mmajunkie)

PFL vs Bellator – Fight Card:

Renan Ferreira  vs.  Ryan Bader

Impa Kasanganay  vs.  Johnny Eblen

Patricio Pitbull  vs.  G. Braga

Ray Cooper III  vs.  Jason Jackson

Bruno Cappelozza  vs.  Vadim Nemkov

Thiago Santos  vs.  Yoel Romero

Clay Collard  vs.  AJ McKee Jr.

Aaron Pico  vs.  Henry Corrales

Biaggio Ali Walsh  vs.  Emmanuel Palacio

Claressa Shields  vs.  Kelsey DeSantis

A. Al-Qahtani  vs.  Edukondala Rao

Malik Basahel  vs.  Vinicius Pereira
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *