OKTAGON vedení reaguje na Borárose a jeho šokující smlouvu s ruskou organizací ACA

OKTAGON

V návaznosti na to, že se s RFA spojil jako moderátor turnajů a podcastů, se samozřejmě tak nějak čekalo, že se Gábor Boráros se slovenskou organizací spojí i zápasově. To naznačoval i promotér Boris Marhanský, který byl kolem celé věci hodně tajemný, protože vítězi první OKTAGON Výzvy v této době dobíhá smlouva se žlutočernou organizací. K překvapení všech však nakonec Gábor nemíří do RFA, ale do ruské organizace ACA, kde aktuálně působí Tomáš Deák, kterého čeká pyramida o tučnou odměnu. Jak vlastně OKTAGON vedení na tuto pro zbytek scény nečekanou novinku reagovalo?


Losene Keita vysvětluje, proč odmítl UFC a další elitu a zůstal v OKTAGONu

„Gábor nám volal a řekl, že dostal nabídku a jestli bychom ho pustili. Rozhodli jsme se, že ano, protože u nás má kvůli té sázkařské kauze strašně komplikované zápasit. Nějakým způsobem přišel o příjmy – nemá sponzory, ani zápasy. Pustili jsme ho tedy s naším souhlasem, ale upozorňoval jsem ho na to, jaké rizika zápasení v Rusku přináší. On si toho je údajně vědom,“ prozradil pro Sport.cz Pavol Neruda, že Gábor s OKTAGON vedením svůj další velký krok konzultoval.

Právě Neruda rovněž nedávno zmiňoval, že skrze OKTAGON smlouvu by bylo možné Gábora pokutovat za spojení s organizací RFA, ale vedení se prý nakonec rozhodlo to neudělat, za což může být vítěz první Výzvy rád, protože by ho jinak čekaly další problémy, kterých má už takhle evidentně dost.

Uvidíme tedy, jak se mu bude v ruské organizaci dařit, protože ho čeká střet s evropskou a hlavně východní elitou, což je pro každého bojovníka hodně velký oříšek.
Gábor za novou smlouvu čelí ostré kritice

Zajímavostí je, že se Gábor pochlubil chybným kontraktem. Na smlouvě totiž bylo uvedeno jméno Gabor Borasos. „Ano, vím, že nenapsali správné jméno, nemusíte mí to psát tisíckrát,“ doplnil Boráros do popisku příspěvku, aby se vyhnul dalším zprávám.

Angažmá v ruské organizace je samozřejmě stále hodně kontroverzní téma, takže množí fanoušci nešetřili ostrou kritikou. „Tam je oficiálně povolené prodávat zápasy, nebo jak?“ píše například jeden z komentujících s odkazem na kauzu, která se kolem Gábora v poslední době řešila. „Čečenci tě rozbijí na sra*ky,“ přidal se další fanoušek, který naráží na to, že Borárose v ruské organizaci čeká opravdu hodně silná konkurence. „Jdeš tam jako dárce krve,“ přitakává další komentář.

„Tak tohle je dno,“ nebo „Hnůj,“ zaznívá na profilu známého bojovníka, jehož datum premiéry zatím nebylo oznámeno. Dá se však očekávat, že po delší pauze se bude chtít Gábor dostat do akce co nejdříve.


6 komentářů na “OKTAGON vedení reaguje na Borárose a jeho šokující smlouvu s ruskou organizací ACA”

  1. Pingback: VIDEO: Minule byl za gentlemana, ale tentokrát otočil! Žralok se ostře pustil do Lauberové

  2. Nepřeji mu nic špatného, ale myslím že na ty nejlepší v dnešním oktagonu stejně nemá a v ACA nevím co chce dokázat krom finanční stránky asi nic.
    Nevěřím že zrovna v ACA něco napíše nějaký hezký příběh🙁
    Gábor není komplexní MMA fighter a obávám se, že zrovna v ACA dostane pořádný čoud.

  3. Pingback: Šampion Patrik Kincl mluví o nabídce od UFC a komunikaci s ligou mistrů | Shorties

  4. Pingback: Bývalý král Adesanya reaguje na výzvu od nového šampiona Du Plessise | Shorties

  5. Pingback: Psychopat Bejr má špatnou zprávu pro Le Syho, celou organizaci Clash of the Stars i fanoušky

  6. Pingback: UFC ředitel Dana White nesouhlasí s výsledkem bitvy Strickland vs Du Plessis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *