OKTAGON 55 Jungwirth vs Pukač 2 – Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 55, kde se v hlavním zápase v odvetě střetnou Christian Jungwirth a Robo Pukač. Na galavečeru se také představí Zdeněk Polívka, Lucia Szabová, Jakub Bahník, Karol Ryšavý nebo Jeremy Kimball. Turnaj můžete sledovat od 18:00 zdarma na TV Tipsport. I tento galavečer můžete tipovat na mmashorties fantasy a zapojit se do hry o mobilní telefon a věci od společnosti Ego Combat.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Zahraniční fanoušci reagují na netradiční přípravu Jiřího Procházky

Jamie Cordero vs Dominic Schober – Cordero zvítězí v prvním kole 2,97

Jaime Cordero ve svých zápasech ukazuje extrémní výbušnost a tvrdost, ale hlavně v úvodu. V posledním zápase s Markem Mazuchem předvedl solidní výkon v první půlce zápasu, ale Mazuch přežil jeho drtivý úvodní tlak a Cordero začal odcházet po fyzické stránce, což se mu stalo osudným na začátku třetího kola, kdy ho Mazuch ukončil. Dominic Schober ale není podobný typ jako Marek Mazuch. Pokud se podíváme na jeho minulé zápasy, tak se sice může pochlubit souboji se zajímavými jmény, ale určitě se nemůže pyšnit žádným zajímavým vítězstvím nad zkušeným borcem, byť on sám má na svém kontě 24 zápasů.

Naposledy se Schober utkal se zápasníkem KSW Andreasem Gustafssonem, ale souboj pro něj skončil už po deseti vteřinách. Podobný rychlý konec, čekám i v duelu s Corderem, který bude chtít před domácím publikem odčinit poslední porážku. Cordero má podobnou výbušnost jako zmíněný Gustafsson, tudíž by mohl nastat podobný průběh. Němec nám zatím v OKTAGONu předvádí hlavně tvrdý box a kopy, což je ideální kombinace na styl Domica Schobera.          

Alexander Poppeck vs Jeremy Kimball – Méně než 2,5 kola 1,40

Zatím poměrně hratelný kurz nalezneme na sázku, že zápas nedojde do třetího kola. Oba bojovníci se v oktagonu moc „nezdržují“, což odpovídá jejich stylu, hlavně tedy v případě Kimballa, který občas zapomene na obranu a pak tvrdě inkasuje. Poppeck v posledních zápasech předváděl spíše soustředěné výkony, ale pokud mu soupeř dovolí tvrdě udeřit, tak německý bojovník bude trestat. Technicky je na tom určitě lépe Alexander Poppeck a myslím, že bude Kimballa pomalu rozebírat a nakonec si dojde pro ukončení. Můžete zkusit také sázku na vítězství Poppecka na KO/TKO v kurzu 2,12.   

TIPY OKTAGON:

Tipsport Gamechanger – Celkový vítěz:






Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *