Zahraniční fanoušci reagují na netradiční přípravu Jiřího Procházky

Netradiční tréninková videa Jiřího Procházky nepřestávají přitahovat pozornost MMA odborníků a hlavně fanoušků. Bývalý šampion polo-těžké váhy se aktuálně připravuje na očekávaný galavečer UFC 300, kde se utká s navrátivším se Aleksandarem Rakičem. Poslední zápas Jiřího Procházky se odehrál na turnaji UFC 295, kde prohrál s Alexem Pereirou, který tak získal titul polo-těžké váhy.


 

To snad ne! RFA promotér Boris Marhanský má bohužel pro fanoušky špatnou zprávu

Titul polo-těžké váhy zůstal bez držitele poté, co jej Jiří Procházka i Jamahal Hill uvolnili kvůli zranění, aby se divize mohla dále posouvat. Nyní se objevily záběry Procházky při tréninku na UFC 300… a v zahraničí přinesly spoustu diskusí. Dá se říct, že jednatřicetiletý „samuraj“ Procházka nedělá věci tradičně a to je něco, co si na něm fanoušci za jeho čtyřleté působení v UFC oblíbili. 

„Nikdy jsem ho neviděl dělat nic normálního, ale právě proto ho miluju,“ píše fanoušek s přezdívkou jasoneg33. Ovšem video přimělo část fanouškovské základny k otázce, proč není opět někde v lese a nepředvádí nějaké netradiční cvičení. „Proč nemlátí do stromu? Něco není v pořádku,“ píše známý učet MMAThanos na platformě X.  „V gymu a ne v lese. Mám z toho obavy,“ přidává se fanoušek Rumblo. Anglický server Mail One také vyzdvihuje celkovou přípravu českého samuraje: „Jiří Procházka – český samuraj – se může počítat mezi bojovníky UFC, kteří v přípravě na zápas posouvají hranice. Příležitostně sdílí záběry z podivných a úžasných metod.“

Ovšem ze zahraničí nechodí pouze atraktivní komentáře na styl Jiřího Procházky, některé jsou zesměšňující a jiné doslova urážlivé. „Ztracené dítě Joshuy Fabii a Tonyho Fergusona,“ dělá si srandu fanoušek Rudy. Ale objevují si i takové názory, že se Jiří vůbec neměl stát šampionem a na světovou špičku nemá, to vše po jednom prohraném zápase s novým šampionem Alexem Pereirou.

Alex Pereira bude v hlavním zápase turnaje UFC 300 obhajovat titul proti Jamahalu Hillovi a Jiří Procházka doufá, že mu vítězství nad Rakičem zajistí další šanci na titul. Poslední tři zápasy jednatřicetiletého českého bojovníka byly hlavními, zatímco tento se odehraje jako závěrečný zápas prelims karty. Naposledy se Procházka utkal na prelims při svém očekávaném debutu v UFC v roce 2020, kdy porazil Volkana Oezdemira. 
2 komentáře na “Zahraniční fanoušci reagují na netradiční přípravu Jiřího Procházky”

  1. Pingback: OKTAGON 55 Jungwirth vs Pukač 2 – Analýza, Tipy a Sázky | MMA Shorties

  2. Pingback: BREAKDOWN - UFC, OKTAGON 55, IAF 11, KSW, Tyson vs Paul

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *