Novotný reaguje na Procházkovu prohru a naznačuje, jaké dveře se možná otevřely

Novotný

Bohužel je to tak, Jiří Procházka po dlouhých letech znovu prohrál. Tentokrát smolně nestačil na Alexe Pereiru, na kterého byl sice skvěle připraven, ale bohužel se nechal trefit pověstným levým hákem a bylo zle. Celé věci navíc nepomohlo to, že rozhodčí relativně rychle souboj ukončil, aniž dal BJP šanci se z krize pořádně dostat.


Jiří Procházka jako šampion reaguje na smolnou prohru s Alexem Pereirou

„Rozhodčí Marc nemá rozhodně poslední dobou své nejlepší dny. Ukončit zápas s Procházkou v tuhle chvíli je velký omyl. Klobouček před Alexem. Přišel mi pomalejší a ne tak silný jako Jirka, ale ten levý háček má v sobě něco šíleného.

Obrovské zklamání pro Juru. Calfkicky mu braly pohyb a tlačily ho dopředu. Druhý pokus ve druhém kole o strh na zem se nepovedl. Pokyny vzít to na zem už nedokázal vyslyšet. Jirka však potřebuje asi trochu doléčit a těším se, že bude zpátky.

  

Možná se paradoxně zvýšila šance na turnaj doma, což je samozřejmě slabá útěcha. Držím palce, kamaráde, a tohle je ta hra, co hraješ na té nejvyšší úrovni. Jsi král i bez toho pásu. Ten jen prostě dorazí o něco později,“ reagoval Ondřej Novotný na svém X profilu a nadhodil zajímavou myšlenku, že by vlastně mohlo dojít na další UFC turnaj v Praze.

S číslovanou akcí by liga mistrů do ČR asi nezavítala, ale když Jiří nemá titul, tak je šance na nějakou hezkou Fight Night kartu. Doufejme tedy, že něco takového vyjde a my tak budeme moct Jiřího po dlouhé době vidět na domácí půdě.

 

Pereira a jeho reakce na výhru

„Nejsem vůbec překvapený, že to tak dopadlo. Trefil jsem ho tvrdě a on se mi hned vrhnul po nohách. Tam jsem pokračoval v útoku, takže podle mě to bylo v pořádku ukončení,“ reagoval Alex Pereira na konec zápasu.

„Je mi ctí, že jsem si mohl připsat další výhru v MSG. Je to pro mě hodně důležité místo. Samozřejmě jsem šťastný, že jsem získal titul. Jsem moc vděčný. Nejsem člověk, který by jen tak kdekoho vyzýval, ale je tu borec, se kterým to nemám dořešené. Jednou mluvil o tom, že budu jen týpek, který bude po barech povídat, že vyhrál. To mě namotivovalo k tomu, abych makal a dostal se až sem. Sice říkal, že se vrátí až v roce 2027, ale myslím si, že je to velmi talentovaný borec, který by neměl mrhat časem. Klidně ho tedy zachráním a dám mu šanci. Už jsme spolu zápasili mockrát a můžeme si to dát znovu. Adesanyo, jsem tady,“ pokračoval Pereira, který vyzval svého rivala na další zápas.


12 komentářů na “Novotný reaguje na Procházkovu prohru a naznačuje, jaké dveře se možná otevřely”

 1. Pingback: Šampion Aspinall reaguje na Jona Jonese a chce zápas v Manchesteru!

 2. Pingback: Válečník Jiří Procházka po prohře znovu promluvil a poslal jasný vzkaz | Shorties

 3. Pingback: UFC ředitel Dana White reaguje na ukončení souboje Procházka vs Pereira | Shorties

 4. Pingback: Dana White reaguje na dotaz od českého novináře, jaké jsou nyní plány s Procházkou? | Shorties

 5. Pingback: Zasloužená odměna! Podívejte se, co si Pereira dopřál po výhře nad Procházkou

 6. Ano na titulovy zápas předčasně ukončení ,všichni jsme minule viděli kolik toho Jiří snese a vždy to obrátil ve svůj prospěch , obávám jse že by to bylo i v tomhle souboji velká škoda zbytečného zastavení tak očekáváne bitvy .
  Nechápu proč to teda nezastavil kdys se mu podlomili nohy , kdy by to bylo více pochopitelné než to zastavit kdy už se úplně probral. Za mne je to hodně divné zvlášť když se jednalo o stejného rozhodčího jako u boje s texierou kdy tam málem nechali život a nikdo nic neskončil. a právě proto že jirka bojuje nejlépe až kdys inkasuje mnel to nechat běžet dál pochybuji že by poetan Jirku na zemi ukončil spíš naopak. s rozhodnutím rozhodčího velký nesouhlas.

  1. no ty cico…ty jsi dobrej negramot teda…vazne sila co se dnes pohybuje mezi lidma. koukam, ze skolstvi dnes je uz uplne zbytecne, kdyz nejsou ucitele schopni ani naucit lidi psat…

 7. Pingback: Naštvaný Polák Blachowicz se ostře pustil do nového šampiona Pereiry | Shorties

 8. Pingback: Glover Teixeira reaguje na bitvu Procházka vs Pereira a hodnotí ukončení duelu | Shorties

 9. Pingback: Na jaký balík si prý navzdory smutné prohře Jiří Procházka přišel? | Shorties

 10. Pingback: 愤怒的波兰人布拉乔维奇猛烈地刺向新冠军佩雷拉 - Mandarinian

 11. Pingback: Dobrák Alex Pereira se chce odvděčit! Jak plánuje Adesanyu zachránit? | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *