Noční můra! Ortega líčí, co mu běželo hlavou, když si při představování v kleci zvrtnul kotník

Ortega

O hlavní zápas posledního UFC turnaje, který se konal v Mexiku, se postarala odveta Rodriguez vs Ortega 2, která byla pro druhého jmenovaného prvním zápasem od poloviny roku 2022. Tehdy se Brian utkal právě s Yairem, což skončilo zraněním ramene a dlouhou pauzou, během které musel Ortega na několik operací různých částí těla. Konečně se však vrátil zpátky a byl připraven naskočit do boje a znovu prokázat své kvality. Co však čert nechtěl, při vyhlašování v kleci přišel horrorový moment.


 

Souhlasíte? Tohle je jediný zápas, který teď pro Siváka na domácí půdě dává smysl?

Ortega si během vyhlašování ze strany uvaděče Buffera poskakoval ve svém rohu, což se mu málem stalo osudným. Při jednom ze skoků totiž špatně dopadl a zvrtnul si kotník. Každý, komu se to někdy stalo, asi ví, jak nepříjemné to je. A představte si, že se vám to stane jen několik desítek vteřin před zahájením extrémně důležitého zápasu. Nic, co by člověk záviděl.

„Během zápasové pauzy jsem se musel prát s nepřízní osudu, která neskončila ani před samotným zápasem,“ řekl Ortega na tiskové konferenci po zápase, který nakonec vyhrál. „Bruce Buffer mě představoval, takže jsem vyskočil a když jsem dopadl, zvrtl jsem si kotník. Říkal jsem si: ‚A sakra.‘ Podíval jsem se na svého trenéra a řekl jsem si: ‚To je špatné.‘ On na to: ‚Nedělej si s tím kurva starosti.‘ Jen mi říkal, ať se dostanu do zóny, že na tom nezáleží.“
   

„Když Bruce představoval soupeře, tak jsem se snažil ohnout ten kotník: ‚No tak, makej, neopovažuj se mě teď zklamat. Máme pět kol, vždyť to ani není regulérní co-main event!´. Lhal bych, kdybych řekl, že mě na chvíli nepřepadla panika. Do zápasu jsem tak tak nastoupil. Byl jsem však mimo, což jsem odnesl tím, že jsem nakoupil. Nesoustředil jsem se tak, jak bych měl. Dělal jsem však všechno, co šlo. První kolo jsem přežil.

Bolelo to. Když tomu věnujete pozornost, tak je těžké se opravdu soustředit na zápas. Říkal jsem si: ‚Kámo, tohle se stalo právě teď. To jsem ale idiot. Právě teď si před 22 tisíci lidmi vyvrtneš kotník, když v Mexiku vedeš válku s takovým borcem.´ Dokázal jsem se však do druhého kola vzchopit a nakonec to dopadlo dobře.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *