Nate Diaz vysvětluje, proč odmítl 10 milionů dolarů za odvetu s Paulem

Nate Diaz Jake Paul

Nate Diaz se sice zařadil vedle Silvy, Woodleyho a Askrena, tedy borce, kteří na Paula v ringu nestačili, ale existovala šance, že by se oba bojovníci mohli znovu utkat v rámci MMA pravidel, kde by to už asi bylo o něčem jiném. Paul byl kleci otevřený a dokonce prý Diazovi nabídl 10 000 000 dolarů, tedy téměř čtvrt miliardy korun, ale Nate i přesto odmítl. Proč?

Na tiskovce byl pouhou minutu! Adesanya hodně stručně reaguje na překvapivou prohru

„Právě teď jsme opět na začátku. Nate Diaz totiž odmítl nabídku na 10 milionů dolarů, takže není takový drsňák, jak o něm všichni říkali. Chtěl jsem s ním zápasit v MMA a udělat něco, co se ještě žádnému boxerovi nepodařilo, a to v nejlepších letech kariéry přejít do MMA. Bojovníci MMA přešli do boxu, ale já chci přejít do MMA a Nate Diaz se této nabídce vyhnul,“ prozradil Jake Paul, že se skutečně jednalo o odvetě v rámci MMA, která by se nejspíš odehrála na půdě PFL, se kterým má bývalý YouTuber smlouvu. Bohužel však druhý souboj nejspíš neuvidíme.

Diaz přitom o odvetu hodně stál, ale už od začátku mluvil o tom, že má jasné podmínky, které je třeba splnit, což vlastně nyní znovu zopakoval.
„Tady máš MMA zápas, ty jedna děvko. Stojíš úplně za hovno. Můžeme si to znovu dát v boxu a nebo MMA, ale pod hlavičkou mé stáje Real Fight INC. Nemám s tím žádný problém, ale z vysoka ti seru na nějaké PFL, ty jedna sračko,“ vysvětlil Diaz, proč odmítl nabídku na odvetu, k čemu připojil fotku, jak Paula škrtí na konci boxerského souboje.

Nate Diaz Jake Paul

Nate totiž už od začátku upozorňoval, že pokud má dojít na další zápas, tak jedině ve spolupráci s jeho organizací, kterou chce evidentně budovat. Paul má však MMA smlouvu s PFL, takže se Diaze snažil dostat tam, ale to Nate odmítl.

Nyní je tedy vše na mrtvém bodě a uvidíme, jak se nakonec všechno vyvine. Paul totiž asi nebude mít trpělivost, takže se dříve a nebo později zaměří na nějaké jiné jméno, respektive dalšího UFC veterána, nad kterým bude mít váhovou a věkovou převahu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *