Naprosté dno a hanba! Trenér úplně zbytečně vypnul soupeře, který skončil v sanitce

Jádrem bojových sportů je samozřejmě konflikt dvou stran, které zápolí proti sobě, ale to je jen špička ledovce toho, o čem bojové sporty ve skutečnosti jsou. Každý, kdo se jim nějakou dobu věnuje, vám potvrdí, že jsou o týmové práci, pomoci, vzájemném respektu a také úctě. No, všechno tohle bohužel chybělo trenérovi z Plzně, který na konci zápasu naprosto zbytečně a nepochopitelně doslova vypnul soupeře svého svěřence. Vše tak bohužel skončilo sanitkou.


 

Langer, tradičně stručně a jasně, reaguje na to, že mu Vémola štědře přenechal bonus

„Tak v sobotu proběhl můj další boxerský zápas. Soupeř byl hodně zkušený zápasník s více než 110 zápasy na kontě. Nebudu lhát, dostal jsem hodně naklepáno. Vím, že jsem trefil nějaký ten zvedák, spodek a zadní hák, ale více času jsem se bránil, než něco tvořil. Každopádně v tom vidím aspoň radost v tom, že jsem nebyl ani jednou počítán (hledám pozitiva).

Bohužel po posledním gongu na znamení konce posledního kola mi soupeř v zápalu poslal ještě přední zadní, proto jsem ho v mých emocích odstrčil. Poté trenér soupeře něco na mě začal řvát. Z mého rohu, kde mi můj trenér už sundal rukavice, jsem se k němu rozešel s domněním, že mu podám ruku a bude vše v pořádku.

  

Když jsem k němu ruku natahoval, tak od té doby si pamatuji víceméně už jen obrazy ze sanitky. Netuším, co ho vedlo k takové akci, ale podle videí mi s nápřahem dal obrovskou facku, po které jsem ležel v bezvědomí cca minutu, poté si pamatuju už jen sanitku.

Soupeř má můj obrovský respekt, protože takové bomby jsem v zápase asi ještě nedostal. Mrzí mě, že se tohle stalo, hlavně vůči tomuto sportu, kde je 90% skvělých,“ popsal Tomáš Berger na svém IG profilu nechutný zážitek, který na poli bojových sportů rozhodně nemá co dělat.

 

Na vině je trenér z gymu Cobra Plzeň, který nyní čelí naprosto oprávněné ostré kritice. Dokonce se mluví o bojkotu celého gymu, což by bylo možná až přísné, protože trest zaslouží hlavně trenér, který bezdůvodně napadne bojovníka po náročném souboji a pošle ho do bezvědomí. Hanba!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *