Smrtící tempo? Karlos Vémola stihne před prosincem ještě jeden zápas?

Vémola

Karlos Vémola s oblibou říká, že ho OKTAGON neplatí za přesčasy, takže nemá důvod se v kleci moc zdržovat, což ukázal v souboji s Langerem, kterého ukončil za 7 sekund. V podstatě se tak ani pořádně nezapotil a může tak naskočit do dalšího souboje. Přihlásil se o Kincla na prosinec, ale do té doby by klidně ještě jeden zápas stihl.


 

Naprosté dno a hanba! Trenér úplně zbytečně vypnul soupeře, který skončil v sanitce

„V Anglii se klidně představím s kýmkoliv a rád, ale za té podmínky, že se představím i v pražské O2 aréně. Chci zápasit doma v O2 aréně, to je pro mě nejvíc. Na konci roku, sváteční turnaj. Takže když mi dají zápas v O2 aréně, tak ho klidně udělám i v Manchesteru. Nemám s tím problém. Jsem rád aktivní, rád si na důchod přivydělám,“ prozradil Vémola pro CNN Prima NEWS.

„S Karlosem je možné všechno, takže uvidíme. Nemůžu teď říct víc, ale nikdy nevíš,“ usmíval se promotér Novotný na poslední tiskové konferenci v reakci na dotaz, zda je možné, že bychom Vémolu v Manchesteru opravdu viděli.

Právě v Anglii Vémola svou kariéru začínal, takže by se nyní mohl svým způsobem vrátit a postarat se o další zajímavý zápas. Háček je však v tom, koho proti němu postavit? Turnaj se totiž koná za necelý měsíc, což je hodně krátká doba. Navíc, kdyby Patrik Kincl na trilogii kývl, tak by se tím jen riskovalo zranění, kvůli kterému by pak ze souboje opět sešlo. Bezpečnější tedy bude, když se Terminátor zaměří „jen“ na prosinec, ale uvidíme, jak se situace vyvine. Karta v Manchesteru totiž zatím moc pozornosti ze strany fanoušků nepřilákala, což by právě Vémola mohl změnit.
     

A pokud Patrik na trilogii nekývne? Pak se bude muset najít nějaký adekvátní soupeř, který zatím není na stole. „Vlastně, když jsem se potkal s Ondrou Novotným, ptal jsem se, jestli má pro mě někoho velkého na prosinec. Nikdo mě nenapadl. A říkal jsem si, že mě fakt čeká posledních pár zápasů a chci dělat už jen velké věci. Takže jsem chtěl to nejvíc, co tam může být.

Když se podíváte na top desítku polotěžké váhy OKTAGONu, kdo tam je? A když se podíváte do střední váhy, je tam Kicnl. Nemyslím si, že OKTAGON může do O2 arény přijít s něčím větším, než je Vémola vs. Kincl. To je nejvíc.“
    

Co nás čeká?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Aby vs Garcia – titulová bitva v rámci muší váhy

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs Mysiala

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs ? 

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Úškrt
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs Apollo

Engizek vs ?

Ilbay vs ?

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Lengál vs Bark

Kuzník vs Hosseinpour

Bartl vs Lewis

Široký vs ?

Raška vs ?

Roušal vs ?

 

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis – Finál Tipsport Gamechanger

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *