Nabuzený Michael Chandler má špatnou zprávu pro McGregora a Makhacheva

Chandler

Conor McGregor, kterého jsme naposledy viděli v boji ve třetím duelu s Poirierem, ze kterého si bohužel odnesl hodně ošklivé zranění, se letos vrátil do UFC jako trenér v poslední řadě reality show The Ultimate Fighter. Proti němu se jako trenér druhého týmu postavil Michael Chandler, takže se počítalo s tím, že letos dostaneme souboj Chandler vs McGregor, což nakonec kvůli problémům s návratem do USADA testovacího programu nevyšlo. Není však všem dnům konec, protože Ir už se zapsal do programu a výhledově tak může jít znovu do boje.


 

Zkrácená výplata, kletby a výhružky smrtí! Pokorný popisuje hrůzy Manchesteru

„Tady je můj plán na dalších 12 měsíců. Dám KO Conorovi a poté dám KO Islamovi. Nastavil jsem svůj systém tak, jak potřebuji a jak podá ten nejlepší výkon. Uvidíme se brzy! Islam totiž doposud nebojoval s nikým, kdo dokáže vidět rudě. Nebyl v žádné pořádné štípané a divoké bitvě. Vždy měl proti sobě hodně technické borce, kterým dokázal dominovat. Nikdo ho však nevzal do pořádného chaosu. To bude jeho slabina,“ vzkázal Michael Chandler, který čekáním na Conora přišel o měsíce kariéry, což mu však nejspíš nevadí, protože soubojem s bývalým dvojnásobným šampionem si výhledově přijde na pořádné peníze. Navíc by skrze výhru mohl získat potřebný hype na to, aby se přiblížil k další titulové šanci.

Na trůn v lehké váze se však stojí dlouhá fronta, kterou aktuálně vede Oliveira, který má hned za sebou Gamrota. Makhachev se navíc nechal slyšet, že přemýšlí o přestupu do welteru, což by situaci ještě více zkomplikovalo.
      

Chandler má však pravdu v tom, že Islam doposud zápasil se spíše technickými borci. Na kontě má duely s Volkanovskim, Oliveirou, Hookerem nebo Doberem. Ano, setkal se i s Greenem, který je hodně divoký a neortodoxní, ale toho vzal na zem a velice rychle ukončil.

Souboj se silovým Chandlerem by tak mohl být hodně zajímavý, tak uvidíme, jak moc Michael svůj roční plán naplní. V první řadě musí dopadnout souboj s Conorem, o kterém se spekuluje v souvislosti s jubilejním turnajem UFC 300, který nás čeká nejspíš v dubnu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *