Zkrácená výplata, kletby a výhružky smrtí! Pokorný popisuje hrůzy Manchesteru

Pokorný

Výprava ASA týmu do Velké Británie byla bohužel hodně neúspěšná. Nemohou za to však borci Pokorný ani Bahník, ale rivalové Rock s Wanliss. Úder do rozkroku ze strany Jediho byl samozřejmě nešťastná náhoda, což se však nedá říct o Rockovi, který českého veterána nakopl na vážení a způsobil mu tak zranění žeber, se kterým Jubox nebyl schopen do zápasu nastoupit. Konfliktem se soupeřem však hrůzy v Manchesteru ani zdaleka neskončily.


„Tam jsem si uvědomil, že bychom mohli být soupeři,“ popsal Procházka zajímavou příhodu s Pereirou

Ahoj Jardo, máme už skoro týden po turnaji OKTAGON 48 v Manchesteru, ale Rockova omluva nikde. Naopak se do tebe dál naváží a celou situaci vlastně podává tak, že jsi odmítl nastoupit a hází tak vinu na tebe.

Anglická strana tvrdí, že jsem nechtěl bojovat a ze zápasu vycouval, ale to je naprostá kravina. Bojoval jsem s jinými zabijáky a navíc proč bych hubnul 15 kg jen kvůli váze? Do přípravy jsem investoval spoustu času a dost peněz na to, abych nebojoval.

  

Ve svém vyjádření na sociálních sítích jsi zmiňoval, že si z Manchesteru vezeš hrozné zkušenosti, ale i díru v rozpočtu. Jak to vlastně dopadlo s tvou výplatou? Sice jsi do boje nenastoupil, ale jinak jsi všechny podmínky splnil.

S Ondrou jsem se domluvil na finančních podmínkách za zrušený zápas. Samozřejmě jsem cítil křivdu, ale přišlo mi ujeté se hádat. Každopádně jsme společně našli řešení, že dostanu 50 procent s tím, že jestli budu mít zápas s Rockem v 02 aréně, tak mi dají bonus navíc, který mi částečně dorovná ztrátu. To však bylo předtím, než se staly věci, které jdou mimo mé chápání a s Rockem bojovat už nebudu. On by teď bojovat stejně neměl.

  

Pravděpodobně narážíš na výhružky smrtí, se kterými ses prý v Manchesteru setkal. Co se stalo?

Šli jsme s přítelkyní do haly pozdravit kluky, co přijeli do Anglie na můj zápas a předával jsem jim lístky. Bohužel tam s lístky vznikly velké problémy, ale to bych úplně nerozebíral, protože OKTAGON tým dělal hodně, aby ty kluky do haly dostal.

Rozloučil jsem se s klukama, protože jsem nechtěl jít dovnitř kvůli své bezpečnosti. Cítil jsem problémy, protože už na tiskové konferenci na mě pár kluků začalo verbálně útočit. Bohužel cestou z haly jsme potkali, nebo spíš na nás čekala Rockova rodina a jeho kamarádi.

  

Začali nás natáčet a urážet a Rockova matka nás začala proklínat a vyhrožovat zabitím od našich dětí po nás samotné. Byla úplně v šíleném stavu a když do toho přidáte pár kluků, co vás natáčí, pokřikují a doráží na Vás, tak to bylo přesně místo, kde nechcete s přítelkyní stát. Nic příjemného to nebylo a raději jsme zmizeli. Měli jsme štěstí, že to bylo u hlavního vchodu, kde bylo pár lidí ze security.

Nejvíc mě štve to, že Rock moc dobře ví, co se stalo a co předvedla jeho matka a jeho kamarádi, a stejně je to takový šampión, že to sdílí na svém instagramu s urážlivým popiskem. Asi si dokážete představit, jaké to je, když vám a přítelkyni vyhrožují smrtí a jsou v tu chvíli v přesile.

  

Vedení organizace se nechalo slyšet, že bude Rock potrestán, ale zatím nemáme žádné bližší informace, jakou to bude formou.

U mě to přerostlo….. Snaží se podvádět na váze, na Vlada Lengála bere židličku, zraní mě na váze, kvůli čemuž přijdu o peníze, vyhrožují, že mi zabíjí dceru a přítelkyni a on pak nakonec může v klidu zápasit dál? Já se ptám jestli žijeme v roce 2023? Moje otázka zní: Má to OKTAGON zapotřebí?

 

Co nás čeká?

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Eckerlin vs Apollo

Engizek vs Sami

Montagnac vs Vinni

Ilbay vs Fry

Brajshori vs ?

Kalašnik vs Stolze

Dyrschka vs ?

  

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Keita vs Samsonidse – o titul pérové váhy

Paradeiser vs Buchinger 2 – o titul lehké váhy

Lengál vs Bark

Kuzník vs Hosseinpour

Xavier vs Vinni

Bartl vs Lewis

Konrád vs Novák

Široký vs Nafuka

Raška vs Kotalík

Roušal vs ?

  

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Kincl vs Čepo – o titul střední váhy

Veličković vs Michailidis – Finále Tipsport Gamechanger

Vémola vs Pirát

Škvor vs Zawada

Ryšavý vs Tounkara

27.1. Newcastle – OKTAGON 52

20.4. Birmingham – OKTAGON 56


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *