Mawar se překvapivě vrací do akce! Tadeáš Růžička půjde o titul

Růžička

Tisková zpráva: Už 16. září se mohou fanoušci MMA těšit na další event organizace I Am Fighter (IAF). Organizace také oznámila termín dalšího galavečeru, který chystá 11. listopadu v Praze. Na tom by nebylo nic divného, kdyby v tento termín neměla v Praze turnaj i organizace RFA. Problém s termíny se však rychle vyřešil. Organizace IAF a RFA ukazují, že se dá nějak domluvit. V sobotu 11. listopadu spojí síly a uspořádají společný galavečer, na kterém se navíc postaví proti sobě ti nejlepší zápasníci obou organizací. Po odmlce se navíc vrací kontroverzní zápasník Tadeáš Růžička.

Podle Kincla plivla Baba Jaga FABRIQu do tváře! Mikulášek pohotově reaguje

Fanoušci se mají navíc opravdu nač těšit. Už první oznámený duel toto potvrzuje, když se proti sobě postaví dva bývalí elitní tuzemští boxeři a nyní talenty MMA scény – David Hošek a Dominik Humburger. Váha do 84 kg a titul RFA v sázce. 27letý šampion má stále perfektní bilanci 7-0, o tři roky starší Hošek sice zapsal čtyři porážky, prohrát s Milanem Ďatelinkou, Nenadem Avramovičem či Andreasem Bergem Gustafssonem rozhodně nejsou žádné ostudy. 

Svůj pás dá všanc také šampion těžké váhy Jevgenij Orlov, týmový parťák Hoška, v jeho případě ale půjde o souboj čistě v rámci organizace IAF. Svého vyzývatele se dozví na turnaji IAF 9 v Poděbradech, jehož vrchol obstarají v sobotu 16. září Alex Cverna a David Závoda. 

Dlouho se také spekulovalo o další budoucnosti zápasníka Tadeáše Růžičky, který byl minulý týden obviněn policií ze dvou trestných činů. Promotéři v této situaci váhali s dalším „zaměstnáním“ Růžičky, ale nakonec to bude právě společná akce IAF a RFA, která dá mladému zápasníkovi šanci na sportovní restart. 

V duelu o pás šampiona do 70 kilogramů dle postojářských pravidel Real Fight dojde na česko-slovenské derby mezi dvěma dravci Tadeášem Růžičkou a Jacobem Mikulou. Růžička se naposledy v RFA představil v prosinci na turnaji na pražské Královce, kde si vybojoval místo v titulovém zápase. Mikula si v RFA připsal důležitá vítězství nad Peterem Štangou a Matějem Nuskou.  


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *