Magard vrací úder „podvodníkovi“ Limovi a vysvětluje, proč má mít přednost před Sanikidzem

Magard

Felipeho Limu jsme zatím v OKTAGON kleci viděli jen jednou, ale i to stačilo na to, aby šikovný borec předvedl skvělý výkon a stal se tak šampionem bantamweight divize. Na Štvanici totiž na body porazil Magarda, který od té doby stihl zápas s Cartwrightem, kterého porazil, takže se nyní hlásí o odvetu, která by vlastně byla na místě. Ve hře je však i bývalý šampion pérové váhy Sanikidze, který o titulový souboj projevil rovněž zájem. Více to však vře mezi Magardem a Limou.


 

Souhlasíte? Tohle je jediný zápas, který teď pro Siváka na domácí půdě dává smysl?

V souvislosti s Limou, který hned po zisku titulu vyrazil na operaci, takže si dal menší pauzu, se v poslední době mluví o možných soubojích Lima vs Magard 2 nebo Lima vs Sanikidze. Oba duely by dávaly smysl, protože odveta je na místě a stejně tak se nabízí duel s bývalým šampionem pérové váhy, který má na svém kontě skalp Keity, byť šlo o zranění.

„Nejsem člověk, který moc mluví. Spíš za sebe nechávám mluvit svoje činy, když vstoupím do klece,“ vzkázal Lima Magardovi, který se čím dál více hlásí o odvetu.
 

„Můžeš kecat jak chceš a chovat se jako idiot. Pomalu začínám věřit, že idiot jsi. Klidně můžeš dál sdílet své výmluvy. Koneckonců však uděláš to, co ti řeknu. Sedni si a drž hubu, ty kryso,“ pokračoval Lima.

„Mám tady pro prasátko nějakou medicínu.“
 

„Takhle nesu prasátko na jatka. Brzy bude čerstvá slaninka.“

„Občas je prasátko potřeba donutit, aby si vzalo medicínu.“
 

„Zasloužený odpočinek po zabíjačce.“
Magard reaguje a vysvětluje, proč má mít přednost před Sanikidzem

„Stále je to podvodník! Je mi ho líto! Protože jestli musíš používat steroidy, abys vyhrál nějaký zápas, tak jsi podle mě slabý ustrašený člověk, ne skutečný bojovník nebo muž,“ reagoval Magard pro MMA Shorties na výpady ze strany Limy.

V souvislosti se šampionem se mluví o možné odvetě a nebo souboji se Sanikidzem. Magard však vysvětluje, proč by měla mít odveta přednost, „Doufám, že odvetu dostanu. Chci jí. Navíc je to něco, co bylo fanouškům slibováno v souvislosti se soubojem s Cartwrightem. Sanikidze navíc nikdy v bantamu nebyl. Chápu však, proč Lima po mém posledním výkonu odvetu nechce. Moc dobře ví, že jsem to v našem prvním zápase nebyl já. Uvědomuje si, že měl štěstí. Není zase tak hloupý, aby mu to nedošlo. Já však chci být hodně aktivní a rád bych letos stihl 2-3 zápasy.“

Uvidíme tedy, jak se situace vyvine, ale případná odveta Lima vs Magard 2 by jistě dávala smysl a navíc by slibovala hodně atraktivní podívanou.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *