Lokty, kopance na zemi a diskvalifikace! Vedení Fight Night Challenge reaguje na blamáž

Fight Night Challenge

Na Slovensku se o víkendu konal šestý turnaj organizace Fight Night Challenge, která je takovou boxerskou kombinací bizaru a profesionálních zápasů. K vidění tak byl duel Čepo vs Bartl, ale i souboj na styl 1 vs 3. Bohužel došlo i na hodně kontroverzní duel, ve kterém jsme mohli vidět lokty, kopání na zemi a obecně krajně nesportovní chování, které nepatří ani do bizaru, natož do organizace, která se chce držet někde na pomezí s profesionálním sportem.


A další?! Slovenský bijec Attila Végh přišel o dalšího velkého sponzora

Bylo už předem jasné, že boxerský souboj Murcin vs Hari nabídne hodně zajímavou a vyhrocenou podívanou, což se také potvrdilo. Hari už na poslední akci vyvolal hodně kontroverze, když používal zakázané techniky, a nyní v tom pokračoval. V rámci boxerského zápasu jsme tak mohli vidět naskočený loket a následně i kopání na zemi. Není tedy divu, že nakonec duel skončil diskvalifikací ve prospěch Murcina, který si tak připsal výhru.

@fight_night_challenge Ďalší lakteť z PALIHO strany ❌ Od tohto správania sa organizácia dištancuje a vyvodíme následky. #fightnightchallenge #fightnightchallenge6 #bratislava #fnc #foryou #fyp ♬ original sound – FightNightChallenge

 

@fight_night_challenge 🤯🤯🤯 FNC sa dištancuje od akéhokoľvek nešportového správania a v tomto prípade vyvodí dôsledky. #fightnightchallenge #fightnightchallenge6 #bratislava #fnc #foryou #fyp ♬ original sound – FightNightChallenge

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by FIGHT NIGHT CHALLENGE (@fightnightchallenge)

 

 

Jak reagovalo vedení?

„V prvom rade odsudzujeme akékoľvek nešportové správanie, či už zo strany zápasníkov v ringu alebo aj členov ich tímov. Následky vyvodíme určite. Momentálne sa rozhoduje o ich rozsahu. Pevne veríme, že si fanúšikovia udalosť FNC 6 užili a nenechali si ju pokaziť skratovým konaním protagonistov predmetného zápasu.

Podiel viny na tomto incidente patrí aj Murcinovim členom tímu, ktorí celú situáciu svojim konaním vystupňovali. Rovnako vyvodíme dôsledky aj voči ringovému rozhodcovi, ktorý počas zápasu nereagoval na Vaškove údery lakťom,“ uvedla organizace na svém IG profilu, tak uvidíme, jaké nakonec vyvoví důsledky.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *