Legendární Jorge Masvidal má podpůrný vzkaz pro Jiřího Procházku

Masvidal Procházka

Náš zahraniční zpravodaj Marcel nedávno vyrazil do Las Vegas, kde se konal International Fight Week, ale také turnaj UFC 290. V souvislosti s tímto svátkem MMA Marcel stihl vyzpovídat Jamahala Hilla ještě před tím, než se zranil, ale narazil také na původního držitele BMF titulu Jorgeho Masvidala, který mu odpověděl na několik otázek. Samozřejmě se mluvilo o Jiřím Procházkovi, kterému Jorge poslal podpůrný vzkaz.

Nabitá karta UFC 291 bohužel přichází o jeden z hlavních zápasů

„Je úžasný a hodně žádaný,“ reagoval Jorge Masvidal, který nedávno po prohře s Burnsem na domácí půdě v Miami ukončil kariéru. Od bojových sportů však úplně neodešel. Stále má totiž svou organizaci, kde nabízí hodně zajímavé zápasy. V minulosti angažoval například Alda, Stephense a další známé borce. „Zápas s Gloverem byl jedním z nejlepších zápasů v historii.“

Sice to už bohužel není aktuální, ale Marcel se samozřejmě ptal i na souboj Hill vs Procházka, který se tou dobou plánoval, ale nyní už víme, že je bohužel ze hry, protože se šampion zranil a titul tak uvolnil, „Věřil bych Jiřímu. Jiří, přeji ti hodně štěstí. Ať tě Bůh ochraňuje ve tvé další bitvě.“

Uvidíme tedy, jak se situace kolem BJP vyvine. Objevily se totiž různé spekulace a teorie, ale trenér a manažer Martin Karaivanov uklidňoval, že už je vše domluvené a že bude radost, takže se snad brzy dozvíme, jaký je tedy plán.

 

 

Masvidal se nedávno rozpovídal o své nejšílenější bitce

„Moje nejšílenější bitka byla asi na veřejných záchodcích,“ řekl Masvidal v pořadu The MMA Hour. „Napadli mě tam. Ti tři kluci nebyli zrovna nejchytřejší.

Vlastně jsem byl v Číně… Tři náhodní Evropané se se mnou dostali do křížku. Byl jsem na záchodě a měl jsem tenkrát pěkný řetěz kolem kru a čekal jsem ve frontě na umytí rukou. Ti kluci stáli za mnou a někdo mi prsty zvedl řetízek, otočil se ke svému kamarádovi a začal něco říkat v jazyce, kterému jsem nerozuměl. Já se velmi zdvořile otočil a říkám: ‚Hele, klídek, brácho. Všechno je v pohodě´. Šel jsem dopředu, abych se dostal pryč, protože mě doslova chytali za řetěz. To se přeci nedělá.

U umyvadla jsem v odrazu viděl, jak mi stále chce sahat po řetězu a říká něco svým kumpánům. Bylo mi v podstatě jasné, co bude následovat. Jestli to ti chlapi budou dělat dál, tak mi seberou všechno, co mám. Otočil jsem se a hned jsem měl jednoho přímo před sebou. V ten moment to bouchlo.

Povypínal jsem je tam. Vrhli se na mě. Ten jeden si stoupl přímo přede mě, takže jsem mu řekl, ať ustoupí. On mi však nerozuměl, přiblížil se a bum. Šel dolů. Jeho kamarádi se na mě vrhli. Co jsem měl dělat? Však jsem byl na záchodě.

Když jsem s nimi skončil, tak jsem šel do sekce, kde jsme se poflakovali a jeden z kamarádů, který měl na starosti celou skupinu, mi řekl, že jsou na cestě policajti, že někdo někoho zmlátil na záchodech. V Číně to funguje tak, že člověk jde hned do vězení. Nejde k soudci a další věci, ale hned jde na 10 dní do vězení. Je jedno, co se stalo a jak, prostě vás zatknou. Nechtěl jsem tedy riskovat 10 dní ve vězení, takže jsem odjel.

Chtěl jsem si jen užít volný čas, ale pak se stalo tohle. Zmizel jsem a vrátil jsem se do hotelu.“ Podobných historek má Jorge Masvidal jistě v rukávů celou řadu, takže je možné, že se časem podělí o další příběhy.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *