Jak tohle vysvětlí? Seběvědomý Shem Rock byl usvědčen ze lži

Rock

Shem Rock zatím úplně nenaplnil očekávaní, která do něj byla vkládána, ale to mu nebrání v tom, aby pálil kolem sebe. Jako posledního si vzal na mušku zkušeného veterána Pokorného, se kterým se prý utká klidně zdarma, protože se jedná o policistu, které Rock v návaznosti na svou minulost nemá v lásce. Jubox sice není žádný trashtalker, protože za sebe většinou nechával mluvit výkony, ale nyní se nedal a pohotově reagoval, z čehož vznikla poměrně ostrá přestřelka. Nyní se však ukázalo, že v ní Rock lhal…

Legendární Jorge Masvidal má podpůrný vzkaz pro Jiřího Procházku

„V posledním souboji se Širokým jsem si natrhl vaz v ruce, takže jsem nemohl zápasit a jel jsem teď jen na půl plynu. Teď už je však všechno v pořádku, takže jsem v plném tréninku. Někdy září nebo říjen bych mohl znovu naskočit do boje,“ prozradil Jarda Pokorný pro MAX MMA, proč nemohl vzít zápas s Rockem na Štvanici. Jubox tedy duel s Rockem neodmítl, jen jej s ohledem na zdravotní důvody nebyl schopen přijmout. Právě v září a nebo v říjnu se však prý s Rockem klidně utká.

„Podle mě je to absolutní idiot a špinavec. Ten se sportem nemá nic společného. Takových lidí je na tomto světě škoda. Každý samozřejmě může v životě udělat chyby, ale měl by se z toho poučit. Já jsem se do něj vůbec neopíral, ale jen co jsem Ondrovi řekl, že jsem zraněný a nemůžu v červenci zápasit, tak si začal otevírat hubu a nadávat do policistů. Přitom by měl být poučený. Život mu asi ukázal, že drogy a ulice nejsou ta cesta. Podle mě je to idiot a hloupý člověk, který se asi jen tak nezmění. 
Psal mi třeba ve 3 ráno, že to nebyl schopný přeložit ani Google překladač. Asi byl nalitý a nebo zfetovaný. Pak mi píše dvacet jeho kamarádů z Anglie, kteří jsou stejně vylití. Nemám ho rád.“

Rock nevěří

„Nevěřím svým vlastním očím. Měl jsi smlouvu na stole 2 týdny a až pak si odmítl. Rozhodně jsi nad tím přemýšlel. Sledoval si mě a zjistils, jak jsem dobrý, takže ses na to radši vykašlal. Jsi lhář. Nikdy jsem ti nepsal ve 3 ráno, protože tou dobou nikdy nejsem vzhůru. Nikdy v životě jsem neměl drogy a alkohol jsem měl naposledy asi v 16 a to jen panáček. Jen meleš hovna. Jsi policajt, takže to nejhlubší dno. Jsi jen hajzl. A že ti psalo mých 20 kamarádů? Ty vole, však to byli moji fanoušci. Dal jsem tě na story a pustili se do tebe,“ kontroval Rock a nabídl svůj pohled na věc.

Informaci o tom, že Pokornému ve 3 ráno rozhodně nepsal, protože tou dobou přeci dávno spí, Rock opakuje napříč různými rozhovory. Pokorný se teda rozhodl, že předloží důkaz.

„Viděl jsem tvé zápasy a neumíš zápasit,“ psal rock v 3:44, takže když vezmeme v potaz časový posun o hodinu, tak jsme stále u 2:44, tedy u třetí hodiny ranní. Rock tedy lhal? No, uvidíme, jak se k věci vyjádří, protože reakce na sebe samozřejmě nenechá dlouho čekat.

Co nás čeká dál?

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs Lima – zápas o titul bantamové váhy

Pirát vs Bryczek

Austin vs Andryszak

Mikulášek vs Magnor

Lengál vs Sheck

Primera vs Úškrt

Roušal vs Herczeg

Gumienna vs ?

Vlček vs Torok

Rock vs  Malach

Kertész vs Surdu
29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs Alsina

Buchinger vs Tounkara

Paulus vs Mullen

Bark vs Kexel

Todev vs Carvalho

Lewis vs Kanchev

Klevets vs Serbezis

Široký vs Petrášek

Wanliss vs Gogotchuri

Škvor vs Hajdarpašić

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Kozma vs Veličković 2

Glismann vs Michailidis

Grabinski vs Apollo

Engizek vs ?

Jungwirth vs ?
7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Legierski vs Ryšavý

Brož vs Pukač  2

Mazúch vs Taburceanu

Buchinger vs ?

? Vémola vs Langer ?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

?.12. Praha – OKTAGON 51


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *