Lajoš Klein se bohužel nedočká! Vedení UFC mu přání nesplnilo

Klein

Lajoš Klein se v posledním souboji s Bahamondesem blýskl skvělým výkonem. Stál totiž proti velice nebezpečnému soupeři, kterého však v podstatě k ničemu nepustil a nakonec jasně vyhrál na body, díky čemuž si připsal třetí výhru z posledních 4 zápasů. Slovenskému borci „jde karta“, takže si znovu řekl o hvězdné jméno. Vedení UFC mu však bohužel nevyšlo vstříc.


 

Jiří Procházka hezky uzavřel krátkou výměnu s Khamzatem Chimaevem

„Strašně bych chtěl zápasit ještě letos, ale uvidíme, jak se to povede. Doufám, že v dohledné době budu mít nějaké informace o mém dalším duelu. Samozřejmě dalším krokem je zisk třetí smlouvy, což si myslím, že je na dobré cestě a je to jen otázka času. V téhle smlouvě bych se chtěl zaměřit na lepší soupeře, abych se v žebříčku mohl propracovat výš. Vím, že to bude o poznání náročnější než teď, protože v mém aktuálním žebříčkovém postavení, jsou kolem hodně zajímavá jména. Nároční soupeři. Mám rád výzvy a aspoň mám motivaci. Neleknu se toho, a pokud přijde nějaké zajímavé jméno, tak se do toho pustím,“ prozradil Lajoš Klein před časem pro Sport.cz.
   

„Poslední zápas v této smlouvě bych chtěl jít s Jimem Milerem, se kterým jsem měl sice už bojovat, ale tehdy to nevyšlo kvůli mým zdravotním problémům. Stejně tak, jako jsem měl se svým posledním soupeřem Ignaciem Bahamondesem zápasit loni, tak osud to zařídil tak, abych s ním soupeřil až teď. S Millerem bych ale chtěl opravdu jít. Byla by to pro mě velká výzva, velké jméno. Dokonce svůj poslední zápas ukončil za pár vteřin. Bylo by to náročné, ale dokázal bych si představit, že by tento zápas mohl být,“ řekl si slovenský bojovník o zkušeného veterána, kterého bohužel nedostane. Rozhodně ne v nejbližší době.

Miller má totiž nově potvrzený další zápas. Na turnaji, kterému vévodí odveta Ankalaev vs Walker 2 se totiž v hlavním před-zápase utká s Benítezem. Oba borci v nedávné době prohráli, ale poslední zápas vyhráli, takže budou mít šanci prodloužit úspěšnou sérii.


2 komentáře na “Lajoš Klein se bohužel nedočká! Vedení UFC mu přání nesplnilo”

  1. Pingback: Tagir Machudov je opět ve finále mistrovství světa IMMAF! | MMA Shorties

  2. Pingback: Podívejte se, jak se Tadeáš Růžička tvrdě chopil titulu RFA šampiona | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *