Kotalík poslal výzvu na OKTAGON zápas a dostal pohotovou odpověď! Ve hře je však podmínka

Kotalík

Na jarní OKTAGON akci v Bratislavě jsme měli dostat odvetu Kotalík vs Magnor 2, která slibovala zajímavou podívanou. První souboj byl totiž hodně nahoru dolů s tím, že se nakonec z výhry radoval Magnor. Na druhý vzájemný souboj však nakonec nedošlo, protože měl Michal Kotalík obrovské problémy s váhou, což nakonec vyústilo do přerušení kariéry. Nyní však Michal poslal jasnou výzvu, na kterou dostal pohotovou odpověď.

Mawar se překvapivě vrací do akce! Tadeáš Růžička půjde o titul

„Delší dobu nosím v hlavě myšlenku a výzvu směrem k určitému frajerovi, se kterým jsem měl bojovat, ale nevyšlo to. Na druhou stranu si myslím, že tenhle zápas dává smysl a navíc slibuje dobrou štípanou dvou stylově hodně podobných borců. Proto vyzývám Viszlaye, Košického Vémolu a Košickou hvězdu. Vyzývám ho na jeden z turnajů, co bude v prosinci – Ostrava nebo Praha. Můžete si na to mít řeči jaké chcete, ale nikdo nemůže zpochybnit, že by to byla dobrá štípaná a já věřím, že bude a že Viszlay, který to už jednou přijal, to přijde znovu a uvidíme se a budou lítat granáty, jak už jsme si jednou slíbili,“ poslal Michal Kotalík jasnou výzvu, kde označil soupeře, ale i vedení organizace OKTAGON MMA, tedy Nerudu a Novotného.

„Zdravím tě, tvojí výzvu na zápas samozřejmě přijímám. Budu velmi rád, pokud to OKTAGON uskuteční. Mám však jednu podmínku, jedinou. Nechci, aby zápas rozhodoval rozhodčí Balej. OKTAGON, pojďme na to!“ reagoval pohotově Viszlay, který si však dal podmínku, že nechce rozhodčího Baleje, který dohlížel na jeho souboj s Mikuláškem, který byl následně předmětem protestu.

Uvidíme tedy, co na to vedení organizace OKTAGON MMA, protože Kotalík má z minula vroubek, takže je otázkou, zda bude vůle podobný duel uskutečnit. Navíc je jasné, že o zápasy v Ostravě i v Praze bude mezi bojovníky obrovský zájem, takže konkurence bude veliká.
      

Proč se Kotalík rozhodl přerušit kariéru?

„Zkrátka jsem se rozhodl ji na chvíli přerušit. Bohužel není zbytí. Nedávno jsem se měl představit v Košicích na East Pro Fight, ale s trenérem jsme se rozhodli, že do toho už nepůjdeme. Omlouvám se vedení organizace, ale už jsem neměl z čeho přípravu zafinancovat. Navíc šlo o catchweight 86 kil a Matyas Viszlay s ním odmítl hýbat směrem výš. Musel bych tak za dva týdny shodit 20 kilo, upřímně říkám, že bych to nedal. Pikantní je, že sám Viszlay nakonec převážil o skoro tři kila a soupeř s ním odmítl nastoupit, takže se jeho zápas celý zrušil. Je to škoda. Ale já už každopádně vím, že do střední váhy hubnout nikdy nebudu,“ potvrdil Kotalík pro Kaocko.cz, že si dá na nějakou dobu pauzu.

„…Už nemám na to, abych zafinancoval další přípravu. Musím si nejdřív najít práci a poplatit všechno, co jsem si půjčil na tu poslední. Což samozřejmě znamená, že nebudu mít čas na běžnou přípravu, ale nedá se nic dělat. Musím se z toho vyhrabat. Vydělat si takové peníze, abych si další přípravu už mohl zaplatit sám. Pokud tedy nějaká příprava ještě někdy bude. Doufám, že jo, ale nebude to hned. Jinou cestu teď nevidím. Jsem se vším pozadu a musím se k tomu postavit čelem.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *