Karlos Vémola po letech znovu navazuje spolupráci s organizací UFC?

V polovině roku nás čeká turnaj OKTAGON 58, který se rozhodně zapíše do dějin. Půjde totiž o první MMA akci na velkém fotbalovém stadionu, což je pro OKTAGONy ale i pro celou domácí scénu kolem bojových sportů velký krok. O hlavní zápas se postará Odveta století Vémola vs Végh 2. Karlos Vémola nyní prozradil, kam vyrazí v rámci přípravy na tento důležitý zápas.

Bývalý šampion Kozma je zpátky a se sakra těžkým soupeřem

8.6. čeká na fanoušky velkolepá akce OKTAGON 58, která se poprvé v historii organizace uskuteční na fotbalovém stadionu. Dějištěm bude pražský Eden a v hlavním zápase uvidíme Odvetu století mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem. V této bitvě půjde také o titul polotěžké váhy, který drží český zápasník a souboj tak bude na pět kol. Vémola nyní prozradil, kam vyrazí v rámci přípravného kempu na tento důležitý zápas. Vypadá to, že Karlos rozhodně nechce nic podcenit! 

„Já přípravu začínám už zítra, kdy odlétám do Ameriky, komunikoval jsem to s lidmi, co byli v UFC Performance Institutu, jak se tam věci změnily. Jsou tam teď dobří tréninkoví parťáci. Já ještě potřebuji ještě malinko nahnat fýzu, takže z Las Vegas přelétám do Thajska, kde naženu fyzičku. Potom budu mít devět týdnů takový sparingový kemp. Za ty roky mám vyzkoušeno, že devět týdnů mi stačí. Když budu připravený a v top fýze, tak sparing budu dělat mezi Londýnem a polským Ankosem. Předpokládám týden Ankos – týden Londýn.“    
Na otázku, jak komunikuje zápasník, který není pod hlavičkou organizace UFC s Perfermance Institutem, Karlos odpověděl: „Ta komunikace probíhá přes známé, přes kluky, kteří tam jezdí. My tam teď máme podepsaného Michaela „Venoma“ Page, ale spíš je to takový ten začátek  kempu. Já jsem tam od otevření nebyl, chci si to osvěžit, dělají tam nové věci.

„Já sem teď začal v Monster Gymu s novým kondičním trenérem, kterého jsem nikdy neměl, roky jsem to jel sám, teď jsem to celé překopal, nechávám si malinko poradit, ne ve všem, občas protestuji, ale snažíme se to celý udělat jinak, protože dokud to fungovalo, tak jsem to neměnil. Teď to párkrát nezafungovalo, takže je na čase věci změnit,“ uzavřel Vémola na tiskové konferenci OKTAGON Time.   
Co nás čeká?

2.3. Ostrava – OKTAGON 54: Start Tipsport Gamechanger 2

Kincl vs Wawrzyniak – o titul střední váhy

Amirkhani vs Machaev

Grabinski vs Duque

Lengál vs Torres

Wanliss vs Siraj

Nafuka vs Bognadović

Legierski vs Kohout 2

Paradeiser vs Korkmaz

Janičić vs Hosseinpour

Ponet vs Rajewski

Roušal vs Neale
23.3. Stuttgart – OKTAGON 55

Jungwirth vs Pukač 2 

Poppek vs Kimball

Kertész vs Stolze

Ryšavý vs Topallaj

Bahník vs Cruz

Polívka vs Taburceanu

Cordero vs Schober

Wolf vs Herzberg

Montagnac vs Heil

Szabová vs Gumienna

Austin vs Wójcik
20.4. Birmingham – OKTAGON 56

Stanton vs Wojciechowski

Morris vs Álvarez

Škvor vs Fleury

Handanagić vs Dixon

Kalašnik vs Etebar

Rock vs ?

Staines vs ?

Aby vs ?

Frimpong vs Mullen

4.5. Frankfurt – OKTAGON 57

Moeil vs Austin – o titul těžké váhy

 Eckerlin vs Brož 

Keita vs Sardari

Brajshori vs Odunjo

8.6. Praha – OKTAGON 58 – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy

20.7. Bratislava – OKTAGON 59 – NTC Arena

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *