Herec Conor McGregor přiznává, čím si v Hollywoodu udělal hodně nepřátel

McGregor

Mnozí si možná pamatují na to, jak se minulý rok v rámci jednoho z UFC turnajů točily záběry pro film Road House, v jehož hlavních rolích najdete Jakea Gyllenhaala, který hraje bývalého UFC zápasníka, který se potýká s krizí, a Conora McGregora, který ztvárňuje roli hlavního padoucha, který jde Jakeovi po krku. Pro irskou MMA hvězdu jde o první velkou roli, i když nabídek měl v minulosti více, s čímž souvisí i nabourání vztahů s významnými jmény.


Karlos Vémola po letech znovu navazuje spolupráci s organizací UFC?

„Během svého vrcholného působení na MMA scéně jsem odmítl hned několik rolí,“ řekl McGregor v rozhovoru pro Total Film. „Během přípravy na zápasy mě navštěvovali velcí režiséři, opravdu krásní režiséři, kteří dělají opravdu špičkové filmy… Pořád dokola za mnou chodili a já je vždycky odmítl. Nechával jsem tehdy ty lidi trochu na holičkách. Asi mám teď kvůli tomu v Hollywoodu pár nepřátel, o kterých vlastně ani nevím, protože jsem leckomu slíbil, že něco udělám, ale pak jsem to neudělal. Nakonec jsem se však ke hraní přeci jen dostal.

Upřímně řečeno, byl jsem z toho všeho v úžasu,“ řekl McGregor o nové zkušenosti. „Nevěděl jsem, jak se k tomu postavím. Abych byl upřímný, nevěděl jsem, jestli se mi to bude líbit. Jsem bojovník. To je můj denní chleba. Odtud pocházím. Nejsem herec, ale jsem ze showbyznysu. Užíval jsem si tedy každou vteřinu.“
Road House nevypadá vůbec špatně

Mnozí možná neměli moc velká očekávání, ale dle traileru to vypadá na solidní „Béčko“, které by mohlo nabídnout solidní popkornovou zábavu. Premisou filmu je střet Gyllenhaala, který hraje bývalého UFC bojovníka a nyní ochranku baru, a McGregora, který je evidentně najatý vlivnými lidmi, kteří mají s barem jiné plány. Ukázka obsahuje zběsilou akci a na první pohled poměrně obstojné bojové scény, které jistě potěší fanoušky MMA a obecně bojových sportů. K vidění bude film od 21.3. skrze službu Prime Video.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *