Jubilejní UFC 300 nabídne mega titulový zápas, který by nás nikdy nenapadl?

UFC
Jak už jsme vás informovali, v dubnu nás čeká jubilejní turnaj UFC 300, který bude takovou pomyslnou výkladní skříní ligy mistrů. Je totiž jasné, že se můžeme těšit na to nejlepší, co má UFC k dispozici. Zatím byly potvrzeny tři souboje, mezi kterými je i bitva Procházka vs Rakić. Komunita však netrpělivě čeká na oznámení hlavního zápasu, kolem kterého stále visi velký otazník, i když nějaké indicie už se přeci jen objevily.


Šampion Alex Pereira vysvětluje, proč odmítl nabídku na odvetu s Procházkou

Zahraniční zdroje nedávno rozebíraly, že vedení vlastně nemá moc možností. Když to vezmeme od nejvyšší kategorie, tak Jones je zraněný, Pereira čeká na Hilla, Strickland bude zápasit v lednu, Edwards zápasil v prosinci, Makhachev má v dubnu Ramadán, Volkanovski jde do akce v únoru, O´Malley zápasí v březnu a Pantoja byl v akci v prosinci. Na první pohled se tedy nenabízí žádný mega zápas. Pro příklad, hlavním zápasem jubilejního UFC 200 měla být původně mega bitva Jones vs Cormier 2, na kterou pak bohužel nedošlo. Takhle velký zápas tak nejspíš vedení hledá a zdá se, že se přeci jen našel, i když je sakra nečekaný.
 

Už jsme vás totiž informovali o tajemném vzkazu Alexe Pereiry, který napsal „30+300=3.“ Mnozí mají za to, že jde o jednoduchou rovnici – 30 liber nahoru na turnaji UFC 300 znamená třetí UFC titul. Dávalo by to smysl. Že bychom se tedy dočkali duelu Aspinall vs Pereira? Sám Tom tyto spekulace přiživil fotkou s Pereirou.

Samozřejmě může jít jen o hry a dezinformace, ale souboj by vlastně dával jakž takž smysl a fanoušci by ho jistě uvítali. Aspinall by se totiž díky tomu dostal do akce a Pereira by měl šanci získat i třetí titul, čímž by se případně vytvořilo podhoubí pro duel Jones/Miocic vs Pereira.

UFC 300: Startovka

Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Aljamain Sterling vs. Calvin Kattar
Bo Nickal vs. Cody Brundage 


 

2 komentáře na “Jubilejní UFC 300 nabídne mega titulový zápas, který by nás nikdy nenapadl?”

  1. Pingback: Zraněný polský chasník Jan Blachowicz má bohužel špatnou zprávu | Shorties

  2. Pingback: Organizace IAF korunuje dalšího šampiona! Uvidíme souboj neporažených

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *