„Jsou věci, které už nechceme tolerovat,“ vyhlásil Ondřej Novotný velký ban

Ondřej Novotný

Promotér organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný, který je kapitánem domácí jedničky, která do velké míry určuje trend, který pak ostatní menší organizace kopírují, se v návaznosti na uniklé video nechal slyšet, že už Tadeáše Růžičku nikdy v OKTAGONu neuvidíme. Nyní pak nabídl další velký ban, který se netýká jen bojovníků, ale i rozhodčích a dalších subjektů.

Mikulášek děkuje Novotnému a prozrazuje, jak přísný trest mu u soudu hrozil

„Hodně jsme to probírali v OKTAGONu a věříme, že jsou určité hranice, které nechceme tolerovat. Jsme lídr trhu, takže se od nás očekává, že to uděláme jednodušší pro ostatní, aby i oni si mohli určit nějaké hranice. Pro nás je nyní hranice jasně daná. Organizace OKTAGON MMA nebude spolupracovat s nikým, kdo spolupracuje s tak zvanou organizací RedFace.

To znamená, že nebudeme spolupracovat s rozhodčími, kteří tam budou pískat zápasy. Nebudeme spolupracovat s cutmeny, kteří tam budou. Nebudeme spolupracovat s bojovníky, kteří tam budou zápasit, vyjímaje této karty. Nebudeme spolupracovat s nikým, kdo se dá dohromady s touto partou.
   

Není to rozhodnutí čistě jen mé. Je to rozhodnutí nás všech v OKTAGONu. Vážně jsme to tady probírali a jsme znechucení tím, že někdo takový v byznysu je a nebo se v něm snaží být a že do něj přináší tyto věci a takhle mu ubližuje.

Ať už mám jakékoliv spory s některými lidmi na scéně, tak si pořád musím vážit například Pína, se kterým jsem měl zase vystoupení. Máme nějaké spory, byť si myslím, že jsou malicherné, ale je to jedno. Pořád jde sportovní cestou a nepropadl něčemu tak šílenému. Máme vůči sobě výhrady, ale pořád je to sportovní cesta, která se nám může líbit a nemusí. Je však vidět, že oba máme rádi ten sport a bojovníky. On byl sám velký bojovník. 
   

Jsou tady PML, FABRIQ i Fight Night Challenge, kde jsou sice šílenci ze Slovenska, ale jsou věci, které už nechceme tolerovat a také je tolerovat nebudeme. Každý, ať si to rozhodne tak, jak chce. Pokud chce někdo dělat s námi, tak nemůže dělat s RedFace.

Ti lidé se nemohou ukazovat na stejných akcích a nemůže to vypadat tak, že reprezentují stejnou myšlenku, vizi a sport. Nereprezentují. Pakliže někdo dělá takové věci, tak bez nás a bez OKTAGONu. Jsme absolutně proti tomu. Nebudeme dělat žádní aktivní kroky, nemáme na to čas, nechceme se tím zabývat, ale výjimečně je čas se proti tomu postavit,“ naznačil Ondřej Novotný ve svém vysílání jasnou hranici.
  

Co nás v OKTAGONu čeká dál?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Kozma vs Veličković 2

Glismann vs Michailidis

Grabinski vs Apollo

Engizek vs ?

Fodor vs Šikič 

Ilbay vs Novák

Brajshori vs Odunjo

Jungwirth vs Palaiologos

Samsonidse vs Hantea

 
7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

Čepo vs ?

Xavier vs ?

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs ?

Pukač vs Kohout

Mazúch vs Cordero

Buchinger vs Dohnal

Palasz vs Boukichou
 

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs Andryszak

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Lewis vs Stolze

Yousaf vs ? 

Carthwright vs ?
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

?.12. Praha – OKTAGON 51 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *