Vracet se nechci! Vémola prolomil mlčení a reagoval na prohru s rivalem Kinclem

Vémola

Karlos Vémola měl na konci zápasu s rivalem Kinclem evidentně za to, že udělal dost na to, aby vyhrál. I přesto, že hodně inkasoval a neviděl na jedno oko, tak zvedal ruku nad hlavu. Při vyhlašování výsledku však šla nahoru ruka rivala Patrika Kincla, který dle bodových rozhodčích jasně vyhrál. Vémola po souboji opustil klec a posléze i halu. Nyní však prolomil mlčení.

I elitní a zkušení bojovníci měli za to, že měl na body vyhrát Karlos Vémola?

Dlouho očekávaný zápas je za námi a nevyšel podle mých představ. I když dost lidí říkalo, že jsem to vyhrál, tak teď je to jedno, protože jsem to měl ukončit a nenechat nikoho na pochybách.

Do pátýho kole jsem šel s tím, že vedu. Kdybych věděl, že to tak není, nastoupil bych do posledního kola jinak a klidně bych riskoval i to, že se nechám knockoutovat… Patrik je šampionem, tak to prostě je. Pokud chcete šampiona porazit, musíte ho přejet nebo ukončit, a to se mně bohužel nepovedlo.

To, co jsem provedl svojí rodině, přátelům, týmu a všem okolo se shazováním do 84, už opakovat nebudu, takže do týhle váhy se vracet nechci. Žádný další hazardování s vlastním zdravím. Jsou tady na to mladší a lepší kluci, a moje tělo už to prostě nedává, to je fakt.

Mrzí mě, že jsem nedorazil na pozápasovou tiskovku, ale bohužel to moje oči v zápase dost odnesly a musel jsem rovnou do nemocnice na vyšetření. Kdo mě zná tak ví, že respektuji soupeře a dokážu i po prohře plnit své povinnosti, ale zdraví bylo přednější.
Teď mám čas dát se dohromady. Moje kariéra ale ještě neskončila. Mám s Oktagonem už domluvené zápasy a ty určitě dodržím, jsem přece jenom šampionem polotěžký váhy. Co bude dál, to se uvidí. Vše si ještě v klidu promyslím.

Víc to okomentuji brzy v pořadu Fight Cast, kam jsem přijal pozvání. Do té doby si ale chci trochu odpočinout a věnovat se rodině, na kterou jsem v poslední době neměl kvůli přípravě na zápas čas. Rodina je prostě na prvním místě. Tak mi zkuste dopřát trochu klidu.

Ještě jednou děkuji všem za podporu, zejména VŠEM partnerům, kteří při mně stojí v dobrém i zlém. Vážím si toho,“ reagoval Vémola na svém IG profilu.
Kincl a jeho reakce

„Moje první slova? Byla to samozřejmě dlouhá cesta, která budila spoustu emocí nejen u mě, ale i u vás. Dnes jsem samozřejmě přišel pro ukončení, ale nevyšlo to. Překlopili jsme se však do taktiky, ve které to fungovalo a kde jsem se necítil ohrožený. Hlavně jsem porazil Karla v jeho vlastní hře. To je ještě větší vítězství, než kdybych ho tady vypnul v prvním kole. Byla to jeho hra, ve které jsem ho dokázal přejet. Děkuji moc všem za podporu. Opravdu vám moc děkuji.

Škoda, kterou soupeři uděláte, je to hlavní, co rozhoduje. Stejně tak údery. On se sice po mně válel na stěně a pracoval, ale vlastně nic nedělal. Byl do mě zavěšený a to mi přesně stačilo. Já jsem si ho postupně zavíral a věřil jsem, že rozhodčí to vidí stejně tak, jak se to má bodovat.
Tohle je Karlův styl, takhle on zápasí, pokud mu nedovezete někoho, na kom si udělá jméno v prvním kole. Podobnou podívanou dostanete i v dalších zápasech s vyrovnanými soupeři, si myslím,“ reagoval Patrik Kincl na výhru, na kterou čekal dlouhých pět let. Kincl navíc podruhé obhájil titul šampiona střední váhy, což je sladký bonus. 
Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs ? 

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

17.9. Frankfurt – OKTAGON 46

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *