Jaromír Soukup se zastal Tomáše Le Syho a opřel se do Ondřeje Novotného

Soukup Novotný Le Sy

Na proběhnuvší turnaj Clash of the Stars 6 byl vypsán i speciální kurz na to, že Aleš Bejr napadne promotéra Tomáše Le Syho. Jednou už totiž Bejr do klece vtrhl, ale tehdy se zaměřil na Grznára, se kterým se následně utkal a prohrál. Tentokrát si však vzal na mušku skutečně promotéra organizace a bylo z toho velké dusno, které následně kritizoval i promotér organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný.


Vašek Mikulášek vysvětluje, proč vyzval zrovna nenáviděného amatéra Veselého

„Někdo se mě tady bude ptát na Clash. To vůbec nechci… Já bych o tom nemohl říct půl dobrého slova. Neviděl jsem to, pořád neznám ty lidi. Samozřejmě jsem však zasypaný videi, jak si tam Miss Problém lehne, ale nevím, co se stalo.

Pak jsem viděl, jak ten idiot napálil Le Syho. Na tom Tomášovi to pak přesně vidíš. Když jsi s debily, stýkáš se s debily a žiješ s debily, tak se staneš debilem. Pak tam začneš řvát do mikrofonu, že ho při první možné příležitosti napálíš na jedničku. Na ulici, vole? To se samozřejmě stát nemůže. Nechceš se takhle chovat. A lidi ti za to začnou tleskat? Dostáváš se na tu úroveň, kde jako člověk nechceš být. To je jedno,“ nechtěl se Ondřej Novotný ve svém vysílání ke Clash of the Stars vyjadřovat, ale stejně to udělal.

 

Jak reagoval Le Sy?

„Ondra Novotný se vyjadřoval. To mě trochu zamrzelo. To mě trochu bolelo. Ondrovi se to nelíbilo. Dokonce řekl, že když se stýkám s debily, tak se ze mě stal debil. To nevím, to mě trochu mrzelo, ale na druhou stranu ano, neměl jsem se takhle zachovat. Ty nervy jsem měl udržet, ale ta situace byla tak vyhrocená, když jsem dostal dělo od Bejra přímo do ksichtu. Když mě napálil, tak jsem dokonce ani já ty nervy neudržel na uzdě. Řekl jsem slova, která jsem říkat neměl,“ reagoval pro kanál Willy Cao zklamaný Tomáš Le Sy, který má jinak s promotérem Novotným dobré vztahy.

@willy.cao Na čí jste straně? Kdo má pravdu?🤔 #ondrej #novotny #tomas #le #sy #willycao ♬ původní zvuk – Willy Cao

 

K věci se vyjádřil i Jaromír Soukup, který byl přímo na místě

„Tomáši, já jsem viděl, že Novotný z OKTAGONu o tobě říkal, že jsi debil. Já jsem si našel fotku, že každý jsme nějak začínali. To jsem já boxoval a on vzadu konferoval nebo moderoval. Co bys mu vzkázal?“ připojil se do debaty i Jaroslav Soukup, kterého organizace Clash of the Stars pozvala na akci s tím, že se nabízel souboj Soukup vs Bejr.

„Chceš mi říct, že já teď začínám jako debil?“ smál se Le Sy.

  

„Ne, každý nějak začínal a mně se nelíbilo, že ti řekl, že jsi debil. Já si jeho začátky pamatuju a teď má tendenci všechny poučovat a hodnotit a mně to vadí,“ pokračoval Soukup.

„Nelíbilo se mi to, dotklo se mě to a doufám, že to Ondra nemyslel tak, jak to znělo a že si to o mně nemyslí. Každopádně já debil nejsem. To snad všichni víme a hlavně já to vím,“ pokračoval Le Sy na smířlivé notě.

  

„Takhle, já určitě vím, že si to o tobě nemyslí, akorát začíná mít tendenci každého poučovat. Proto jsem tady dal tu fotku,“ trval na svém Soukup.

„To nevím, to nemohu soudit. Trochu mě to samozřejmě mrzelo, ale tak jedeme dál,“ uzavřel Le Sy.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

 


2 komentáře na “Jaromír Soukup se zastal Tomáše Le Syho a opřel se do Ondřeje Novotného”

  1. Pingback: BREAKDOWN - UFC 295 Procházka, OKTAGON 47, RFA x IAF, BKFC, Novinky

  2. Pingback: Rozpolcený Alex Pereira vysvětluje, co z Procházky dělá nebezpečného borce | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *