BREAKDOWN – UFC 295 Procházka, OKTAGON 47, RFA x IAF, BKFC, Novinky

Rádi bychom vám představili dnes už zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete také na Hero Hero, Apple podcast nebo na Spotify.


Jaromír Soukup se zastal Tomáše Le Syho a opřel se do Ondřeje Novotného

V plné sestavě Homolák, Radim, Pavel a Honza jsme probrali vaše komentáře, proběhnuvší turnaj OKTAGON 48, UFC, GLORY, ONE FC nebo BKFC. Věnovali jsme se hlavně následujícímu turnaji UFC 295, kde se v hlavním zápase představí Jiří Procházka s Alexem Pereirou a novinkám v bojových sportech. Nově se bude část podcastu přesouvat na platformu Hero Hero, kde tento týden probíhá giweaway o 5 dárků s tématem – Jiří Procházka.       

Stále také můžete kupovat limitovaná trička BREAKDOWN od firmy Pitbull West Coast, která stojí za výrobou. Triček BREAKDOWN je limitovaný počet 100 kusů a můžete jej zakoupit na pitbull-shop.cz. Nyní se slevou 12 %. Na YouTube můžete opět přidávat vaše otázky.  


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *