„Já už to vím!“ chlubí se šéf Karlos Vémola, který prý jasně rozhoduje

Vémola

Na domácí scéně se aktuálně řeší velké téma, s kým se na konci roku utká Patrik Kincl o titul šampiona střední váhy. Téměř v jeden moment se totiž o něj přihlásili hned dva zájemci, takže se nyní rozhoduje, kdo dostane šanci. Karlos Vémola však už prý má naprosto jasno.


 

Bývalý elitní policista nabídl příběh z vyšetřování vraždy, za kterou Šolc dostal 11 let vězení

„Ať si to potvrdí, kdy chtějí, já už to v podstatě v hlavě vím. Co jiného by dělal? Je v pozici, kdy nedokáže říct ne. Fanoušci by ho sežrali, že si vybral jednodušší cestu a on sám moc dobře ví, že je to teď a nebo nikdy. Můj důchod se blíží, takže to musí být jedině v prosinci. Nikdo nevymyslí větší zápas, než je Kincl vs Vémola 3 v O2 Aréně. On to všechno dělá podobně dlouho jako já, takže také dobře ví, že tohle největší zápas, který teď může dostat. Je to jen otázka času, kdy to potvrdí,“ rozpovídal se Vémola na turnaji KSW 87 pro novináře, že se soubojem v podstatě počítá.

Odmítá však, že by byla věc v rukou rivala. „Vždycky to bude tak, jak řeknu, ne jak chce někdo jiný. Na mě se stojí fronta a já si vybírám. Vybral jsem si Kincla a je jen otázka času, kdy to odsouhlasí,“ doplnil pro CNN Prima News.

Zdá se tedy, že má Vémola jasno, což by se dalo říct i o Kinclovi, který se jasně vyjádřil v tom smyslu, že zápas chce, ale že chce lepší peníze a záruku ohledně váhy. Míč je tedy nyní na straně vedení organizace, které prý věc velice brzy rozsekne.
     

OKTAGON chce věc v blízké době dotáhnout do finální podoby

„Vyjádření Patrika Kincla jste asi viděli,“ rozpovídal se promotér Novotný ve svém vysílání, kde odkázal na vysílání šampiona Kincla, který v podstatě řekl, že má o trilogii zájem, ale že chce od vedení lepší peníze a od Vémoly záruku, že splní váhu. „Můžeme si otevřeně říct, že je to jednání a že v následujících hodinách nebo desítkách hodin se dozvíme, jak to celé bude. Je tam i výzva Vlasta Čepa. Řešil jsem to s Patrikem i Palem. Blížíme se závěru, který si myslím možná i vystřelí cenu lístků v návaznosti na to, co si všichni myslí, že by měli dostat. Pokud jste si tedy ještě nekoupili lístky do O2, ta je čas. Je možné, že budeme muset trochu upravit cenu poté, co všechno se tam řítí. Netýká se to jen případného zápasu Kincl vs Vémola 3, ale i dalších. Je to moment, u kterého chceš být a který už se nebude opakovat.“

Vše je tedy evidentně na dobré cestě, takže pokud máte o turnaj OKTAGON 51 zájem, tak spíš neváhejte, protože ať už to dopadne jakkoliv, tak je jasné, že půjde o velkolepou akci, která završí sezónu 2023.
    

Co nás čeká?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Aby vs Garcia – titulová bitva v rámci muší váhy

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Askham vs Doussis

Quickenden vs Smith

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs Deh

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Polívka
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Eckerlin vs Apollo

Engizek vs ?

Ilbay vs Fry

Kalašnik vs Stolze

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Keita vs Samsonidse – o titul pérové váhy

Lengál vs Bark

Kuzník vs Hosseinpour

Bartl vs Lewis

Široký vs ?

Raška vs ?

Roušal vs ?

 

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis – Finál Tipsport Gamechanger

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *