Ideální soupeř pro šampiona Moeila? Těžká váha ze světové TOP 50 se hlásí o OKTAGON?

OKTAGON

V hlavním zápase turnaje KSW 87, který se konal v Třinci, jsme měli možnost vidět další tvrdé ukončení v podání Srba Darka Stošiće, který v přechozím zápase ukončil Vojčáka. Nyní jeho bomby bohužel schytal Michal Martínek. Darko si však každopádně hlasitě řekl o titulovou šanci a odvetu se šampionem De Friesem, které však bude předcházet jednání.


 

Fanoušci vytvořili petici za vyloučení Rocka z OKTAGONu! Shem reaguje

„Samozřejmě chci odvetu s De Friesem a další titulovou šanci, ale v první řadě musíme dokončit jednání ohledně mého nového kontraktu. Tohle byl totiž poslední zápas mé aktuální smlouvy, takže budeme jednat. Počkám si, jak se to vyvine. Tohle byl můj druhý kontrakt s KSW,“ prozradil Stošić pro MMA Shorties po souboji s Martínkem, že naplnil druhý KSW kontrakt a nyní bude čekat na další.

„Ano, v KSW jsem spokojený,“ dodal Darko jedním dechem, takže naděje na možný přestup do OKTAGONu vzaly za své. Nyní se však situace přeci jen změnila.

„Darko Stošić je volný bojovník. Ondřej má mé číslo,“ nechal se slyšet Darkův manažer. Sám Stošić pak jeho vyjádření sdílel na svých sociálních sítích, takže se zdá, že má těžká váha, které ve světovém žebříčku patří 52. místo, zájem o přestup do OKTAGONu, kde by se nabízel duel s novým šampionem Moeilem.

   

Darko se společně se svým týmem také může snažit vyšponovat cenu, protože je jasné, že nyní probíhá jednání s KSW. Podobný borec by se však OKTAGONu jistě hodil. Těžkých vah je málo a těch kvalitních a elitních ještě méně. Darko je navíc ze Srbska, což je země, která se čas od času zmiňuje jako možný další cíl OKTAGON expanze. Pokud by se totiž postavila karta na Čepovi, Iličovi a například Stošićovi, tak by měla jistě úspěch.

Uvidíme tedy, jak se situace vyvine, ale naděje, že by měl OKTAGON silnou posilu, určitě existuje. Je však samozřejmě možné, že KSW nabídne atraktivní plat a titulovou šanci, což se bude jen těžko odmítat.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *