Fanoušci zuří! V UFC je pár minut a už dostal hlavní zápas! Badyho přemožitel Gaziev reaguje

Gaziev

Neporažený těžkotonážník Shamil Gaziev (12-0) se už po svém prvním vystoupení v UFC, kdy ukončil slovenského bijce Martina Budaye, dostal do velmi zajímavé pozice. Na sobotním turnaji v Las Vegas bude totiž bojovat v hlavním zápase večera proti Jairzinhu Rozenstruikovi, což budí velký povyk především v řadách diváků. Bahrajňan totiž v nejslavnější MMA lize světa odzápasil pouze necelých šest minut.


Souhlasíte? Tohle je jediný zápas, který teď pro Siváka na domácí půdě dává smysl?

Čtyřiatřicetiletý Gaziev v UFC debutoval na konci loňského proti Martinu Budayovi, kterého ukončil technickým knockoutem v první minutě druhého kola. Kontrakt přitom podepsal několik měsíců před tím, když v Dana White’s Contender Series porazil Velasca na rear-naked choke.

Od fanoušků schytal vlnu kritiky, jelikož se jim zápas nezdá adekvátní pro hlavní trhák večera. „Absolutně ten hate nechápu,“ rozčiloval se majitel osmi ukončení v prvním kole. „Nejdřív tvrdí, že těžká váha potřebuje novou krev a když ji dostane, tak brečí,“ kroutil zápasník s pozoruhodnými boxerskými schopnostmi hlavou. „Sledujte a užívejte.“
Soupeř v červeném rohu už je trochu zvučnější jméno. Jairzinho Rozenstruik je aktuálně dvanáctá nejlepší těžká váha žebříčku, která má na kontě hodně zajímavé zápasy. Jedná se ovšem o bojovníka se špatnou bilancí z posledních let. ´Bigi boy´ byl v kleci naposledy v loňském květnu, kdy padl v prvním kole s Almeidou. Od té doby rodák ze Surinamu nezápasil, přičemž v roce 2022 si rukavice oblékl pouze dvakrát.

Otázkou je, zda jsou stížnosti fanoušků oprávněné. Poslední zápas hlavní karty totiž neslibuje zvučná jména, která si podmaní sociální sítě a tiskové konference. Na druhou stranu můžé předvést poutavé výkony, jenž by mohl potenciálního vítěze po kariérní stránce významně posunout.

UFC Fight Night Rozenstruik vs Gaziev:

J. Rozenstruik  vs.  Shamil Gaziev 265 lbs

Vitor Petrino  vs.  Tyson Pedro 205 lbs

Alex Perez  vs.  Muhammad Mokaev 125 lbs

Matt Schnell  vs.  Steve Erceg 125 lbs

Umar Nurmagomedov  vs.  Bekzat Almakhan 135 lbs

Raul Rosas Jr.  vs.  Ricky Turcios 140 lbs

Eryk Anders  vs.  Jamie Pickett 185 lbs

Javid Basharat  vs.  Aiemann Zahabi 135 lbs

Loik Radzhabov  vs.  A. Al-Selwady 155 lbs

C. Duncan  vs.  Claudio Ribeiro 185 lbs

Ľudovít Klein  vs.  AJ Cunningham 155 lbs

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *