Do práce nemusí? „Celebrita“ Kotlár se pochlubil, jak si užívá český sociální systém

Kotlár

Kotlár je hodně rozporuplnou postavičkou domácí bizarní scény. V minulosti se sice chlubil, že má na kontě celou řadu garážových bitev, ale v souboji s Bendou pak zhola nic nepředvedl a naopak šel během prvních 30 vteřin k zemi. Rozhodně si však zápasem hezky vydělal a nyní by chtěl ve své kariéře „bojovníka“ pokračovat. Podmínky na to prý má, protože do práce, jako ostatní lidé, nutně nemusí, protože se může spolehnout na český sociální systém.

Jarda Kotlár Security posílá jasný vzkaz! Mikulášek ho však hned zpražil

„Já pro železo nemusím, já mám peněz dost. Mně ta vaše sociálka dává dost. Máme od nich randály, kamaráde. Na co si cigán vzpomene, to má. Víš? Ale u vás u gádžů to není,“ reagoval Kotlár na jednom ze streamů na narážky, že si určitě vydělává sběrem železa. „Proč bych měl chodit makat? Já jsem zápasník, takže nepotřebuju chodit do práce. Kritici, starejte se sami o sebe a do mě se vůbec neobouvejte. Já už jsem celebrita, já vedu jiný život a co dělám nebo nedělám, do toho vám je putna. Já dělám show, vše je o číslech.“

Kotlár v poslední době básnil o tom, jak ho čeká setkání s prezidentem a také titulový zápas v Německu, na který však zatím nedošlo, tak uvidíme, co Kotlár vymyslí dále. Je však pravděpodobné, že ho uvidíme na některé další Clash of the Stars akci, protože k sobě samozřejmě stále přitahuje pozornost, což se vedení hodí.
  

Trenér Pollák dal od Kotlára ruce pryč

„Sranda je sranda, ale odsud posud. Že si dělal srandu z Karlose Bendy, dejme tomu, že si dělal srandu z lidí, kteří mu psali, to se dá ještě pochopit, ale nemůže si přece dělat srandu z prezidenta České republiky nebo nemůže si dělat srandu z Alexe Cverny nebo nemůže si dělat srandu z OKTAGONu, kde jsou mí kamarádi, kteří dřou a makají a reprezentují nás ve světě. Diego je sedmilhář. Ten Benda měl ve všem pravdu, když mě před ním varoval. Až Bendu uvidím, tak ho pozvu na večeři do té nejdražší restaurace, protože on měl pravdu úplně ve všem, že zničeného člověka nikdy nezměníš. Benda měl ve všem pravdu,“ kontroval Pollák.

Karlos Benda se tedy může očividně těšit na skvělou večeři, která bude o to sladší, že ho na ní pozve Kotlárův trenér, který nad ním dlouho držel ochrannou ruku, ale nakonec nad ním přeci jen zlomil hůl.

Zdroj: Top-fight


12 komentářů na “Do práce nemusí? „Celebrita“ Kotlár se pochlubil, jak si užívá český sociální systém”

 1. Pingback: Zraněný šampion Losene Keita má požadavek na OKTAGON vedení | Shorties

 2. Pingback: Blachowicz přiznal problém a prozradil, díky čemu se znovu stane šampionem | Shorties

 3. Pingback: "Motivuji velkou populaci lidí," posílá Tadeáš Růžička jasný vzkaz | MMA Shorties

 4. Pingback: Perfektní náhrada za Peňáze! Čepa vyzval soupeř, který je vstupenkou do světové elity | MMA Shorties

 5. Pingback: „Motivuji velkou populaci lidí,“ posílá Tadeáš Růžička jasný vzkaz - discordmmawatch.site

 6. Pingback: Blachowicz přiznal problém a prozradil, díky čemu se znovu stane šampionem - discordmmawatch.site

 7. Pingback: Perfektní náhrada za Peňáze! Čepa vyzval soupeř, který je vstupenkou do světové elity - discordmmawatch.site

 8. Pingback: "Alibistické kecy," opřel se Marpo skrze kauzu Růžička do Ondřeje Novotného | MMA Shorties

 9. Ono je je. otázkou, kdy mu na to vlítnou úřady a bude chlapec vracet i za období zpětně. I příjem z Clashe se započítává do příjmu a je nutno ho hlásit. Tak že je jen otázkou času, kdy se k tomu sběru železa ještě rád vrátí.

 10. Pingback: Zraněný šampion Losene Keita má požadavek na OKTAGON vedení - discordmmawatch.site

 11. Pingback: „Alibistické kecy,“ opřel se Marpo skrze kauzu Růžička do Ondřeje Novotného - discordmmawatch.site

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *