U vedení organizace Clash of the Stars zasahovala policie?

Clash

Úvodní foto via Tilen Vajt, Pavel Dvořák, Expres.cz

Před malou chvílí se na serveru Antiyoutuber.cz, který mapuje domácí scénu, objevil článek o tom, že vedení organizace Clash of the Stars navštívila policie. Co se vlastně stalo?

„Slušný kluk z kvalitního gymu,“ říká o Růžičkovi jeho manažerka Sedláková

„My jsme měli na hotelu nějakou schůzku, přišli policajti, že musí prověřit naši totožnost, protože dostali udání a někdo, kdo ví, že jsme tady, si z nás udělal srandu,“ vysvětlil pro redakci Antiyoutuber.cz moderátor a manažer Jakub Jíra.

„Přišla policie, vyzvala nás k předložení dokladů, což jsme udělali. Na otázku, proč tady jsou nebo co se děje, nám nebyli schopni odpovědět. Nevím, jestli nevěděli nebo to nemohli říct, ale řekli nám, že je to na základě anonymního udání. Čekáme, jestli bude nějaký další kontakt, a jsme připraveni provést jakoukoliv součinnost, pokud bude potřeba,“ přidal se i šéf a promotér Tomáš Le Sy.

„Na místě byli policisté ztotožnit osoby, které se měly dopustit údajného protiprávního jednání. Nyní zjišťujeme, jestli skutečně o protiprávní jednání šlo. V tuto chvíli nemáme v této souvislosti ke zveřejnění žádné bližší podrobnosti,“ uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

O co by mohlo jít? Server spekuluje, že by zásah policie mohl mít souvislosti s uniklými fotkami smlouvy Patrika Pešavy aka Kolesa. Ty sice nebylo možné ověřit, ale na stránku COTS.WTF, kde se fotky objevily, v poslední době hojně odkazuje Pan Hvězdička, který je nyní s Kolesem v blízkém kontaktu. Údajně mohlo dojít k podpisu smlouvy v době, kdy už byl Pešava zbaven svéprávnosti. Dle fotek údajně Koleso za svůj zápas na druhém galavečeru dostal 1 000 euro, tedy cca 24 000 Kč, s tím, že 300 euro bylo jakožto manažerovi převedeno zmíněnému Jírovi, který na domácí scéně zastupuje celou řadu známých tváří.

Uvidíme tedy, jak se kauza dále vyvine. Koleso se totiž nedávno přesunul do organizace RedFace, kde svedl bizarní souboj s Freescootem, který zaskakoval za MaxGreena, který na poslední chvílí odmítl nastoupit, o čemž jsme vás nedávno informovali.

Úvodní foto via Tilen Vajt, Pavel Dvořák, Expres.cz


1 komentář na “U vedení organizace Clash of the Stars zasahovala policie?”

  1. Pingback: Vojčáka čeká premiéra v KSW! Dokáže zvítězit na bývalým zápasníkem UFC?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *