Conor McGregor vyzval Joseho Alda! Ten pohotově reagoval a Ira utřel

Conor McGregor, Jose Aldo

Bývalý šampion UFC a budoucí člen Síně slávy organizace UFC Jose Aldo se na turnaji Gamebrad Boxing 4 utkal v boxerském zápase s dalším bývalým zápasníkem UFC Jeremym Stephensem. Duel, který nabídl atraktivní výměny, nakonec skončil remízou, ale po zápase se Aldovi hlásil další soupeř a jeho bývalý přemožitel z UFC – Conor McGregor. Brazilský bojovník však irskou hvězdu pohotově odpálkoval.

OKTAGON šampion Losene Keita zachránil nohu, ale výhru získat nedokázal

Jose Aldo v prosinci 2015 utrpěl s McGregorem drtivou porážku. Zápas pro něj tehdy skončil dříve, než vlastně pořádně začal. Už po třinácti vteřinách se totiž z vítězství na knockout radoval Conor McGregor. V té době se Aldo zdál neporazitelný, měl na svém kontě osmnáct vítězství v řadě a devět let byl neporažený. 

Nyní se Aldo po konci kariéry v MMA vrhl na box, ve kterém se utkal s dalším bývalým soupeřem Jeremym Stephensem. Oba se již v minulosti utkali pod pravidly MMA v organizaci UFC. Zde jasně dominoval Aldo a svého soupeře ukončil na konci prvního kola. Nyní však boxerský souboj skončil většinovou remízou. Na to na Twitteru reagoval i Conor McGregor, který napsal, že by se s ním mohl Aldo utkat v boxu. Jenže brazilský šampion stejné nadšení nesdílel.  
„Conor má pouze velkou hubu,“ řekl Aldo novinářům v reakci na McGregorův tweet. „Vždycky říká spoustu sraček. Vždyť má naplánovaný zápas. Conore, zavři tu svou zasranou hubu. Měli jsme se utkat už dřív v UFC. Utekl jsi a teď ještě kecáš kraviny.“ 

„Nu, dobrá, jak myslíš. Jen jsem se snažil být milý. Kdo ti nachcal do snídaně?“ kontroval McGregor.

Aldo má po odchodu z UFC v boxerském ringu bilanci 1-0-1. Nyní si prý sedne se svým managementem a probere své další kroky, ale nezdá se, že by zápas s Conorem mohl být v dohledné době reálný. McGregor mezitím ukončil natáčení 31. série The Ultimate Fighter, která se začne vysílat příští měsíc. Jeho souboj s Michaelem Chandlerem bohužel stále nemá oficiální datum. 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *