Co se to děje?! Jiří Procházka se představí v hlavním zápase UFC 295

Procházka

Očekávaný galavečer UFC 295 se nezadržitelně blíží a z USA se k nám dnes nad ránem dostala zpráva, že se titulový zápas Jiřího Procházky s Alexem Pereirou přesouvá! Nikoliv však na jiný turnaj, ale stává se z něho hlavní tahám turnaje v New Yorku! Co se stalo a jaké další změny se na kartě odehrály?


Promotér Ondřej Novotný přiznává, na čem ztroskotala jednání bitvy Kincl vs Vémola 3

Organizací UFC dnes otřásla další bomba v podobě zranění jednoho z účastníků hlavního titulového zápasu turnaje UFC 295. Jon Jones se při tréninku zranil a čeká ho dlouhá pauza. Jeho očekávaný souboj se Stipem Miocicem je tak zrušený. Prezident UFC Dana White tuto zprávu potvrdil prostřednictvím sociálních sítí.

„A je to tu zase,“ uvedl White na sociálních sítích. „Jon Jones včera trénoval a večer se zranil. Při wrestlingu se utrhl šlachu, která spojuje prsní sval s kostí. Bude osm měsíců mimo a musí  podstoupit operaci.“ „Díky“ Jonesovu zranění máme nový hlavní zápas, do kterého se přesouvá duel českého samuraje Jiřího Procházky s bývalým šampionem střední váhy Alexem Pereirou. 
Vzhledem k tomu, že Jones je mimo hru, Sergei Pavlovich – který byl dříve určen jako náhradní zápasník pro hlavní zápas UFC 295 – se nyní střetne s Tomem Aspinallem a utkají se o prozatímní pás šampiona těžké váhy. Zápas o prozatímní titul byl stanoven jako hlavní před-zápas. White nezmínil žádné podrobnosti o Miocicovi ani o tom, proč nakonec nenastoupí právě s Pavlovichem, ačkoli rodák z Ohia často mluvil o své touze vrátit se a utkat se s Jonesem v zápase, který by mohl být potenciálně posledním v jeho kariéře. V tuto chvíli není známo, zda Miocic dostal nabídku, nebo se jen rozhodl počkat, až bude Jones opět zdravý, a tento zápas znovu rezervovat.
UFC 295: Startovka

Jiří Procházka vs. Alex Pereira

Sergei Pavlovich vs Tom Aspinall

Diego Lopes vs. Pat Sabatini

Mackenzie Dern vs. Jéssica Andrade

Frevola vs. Benoît Saint-Denis

Matt Schnell vs. Steve Erceg

Tabatha Ricci vs. Loopy Godinez

Jared Gordon vs. Mark Madsen

John Castañeda vs. Kang Kyung-ho

Joshua Van vs. Kevin Borjas 

Mateusz Rębecki vs. Nurullo Aliev

Jamall Emmers vs. Dennis Buzukja

Nazim Sadykhov vs. Viacheslav Borshchev 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *