BREAKDOWN – UFC 294, Fury vs Ngannou, Clash of the Stars

Rádi bychom vám představili dnes už zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete také na Apple podcast nebo na Spotify.


Co se to děje?! Jiří Procházka se představí v hlavním zápase UFC 295

V neúplné sestavě Homolák, Radim a Honza jsme probrali vaše komentáře, proběhnuvší turnaj UFC 294: Makhachev vs Volkanovski 2. Věnovali jsme se také následujícím akcím Fury vs Ngannou, Hexagone 12: Aounallah vs Cverna, Clash of the Stars a novinkám v bojových sportech.     

Stále také můžete kupovat limitovaná trička BREAKDOWN od firmy Pitbull West Coast, která stojí za výrobou. Triček BREAKDOWN je limitovaný počet 100 kusů a můžete jej zakoupit na pitbull-shop.cz. Nyní se slevou 12 %. Na YouTube můžete opět přidávat vaše otázky.  


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *