Clash of the Stars vedení v kleci? Neoblíbený Jíra dostal další zajímavou výzvu

Clash of the Stars

V souvislosti s vedením organizace Clash of the Stars se už dlouho mluví o možném souboji Tomáš Le Sy vs Aleš Bejr, který však v blízké době as neuvidíme, protože Psychopat nedávno přestoupil do konkurenčního RedFace. Do akce by však mohl jít Tomášův kolega Jakub Jíra, kterého už vyzýval Kluk s kamením a nyní přišla další výzva.


 

Clash vedení potvrzuje mega zápas pro Žraloka! Bude to však sakra drahé a nevýhodné

„Dámy a pánové, hodně mi píšete, proč vyzývám pana Jakuba Jíru? Z jakého důvodu? Řeknu vám to úplně jednoduše. Není to Apríl a nikdy to nebyl Apríl. Občas mě štve tím, že se neumí chovat. Je totálně na facku. Tímto chci, Jakube, vyzývám tě do zápasu Clash of the Stars, protože ty dostaneš pořádně na budku,“ vyzval veterán organizace Clash of the Stars MaxGreen Jakuba Jíru.

Ten už v minulosti koketoval s myšlenkou, že by se utkal s Adamem Kajumim, ale na to nakonec nedošlo, tak uvidíme, zda kývne na výzvu od MaxGreena, který je stálicí bizarní stáje.

@maxgreenreal Vyzva pro jakuba jíru @Jakub Speaker Jíra @AnimeCoffeePrague @Clash of the Stars ♬ původní zvuk – MaxGreen

 
  

Na jaký balík vyjde jedna Clash akce?

„Karta zápasů galavečera nás vychází řádově na miliony,“ prozradil promotér Tomáš Le Sy pro CNN Prima NEWS. Přesné údaje o platech samozřejmě nejsou k dispozici, ale čas od času nějaká informace prosákne. Díky tomu víme, že se odměny pohybují v řádech desetitisíců, ale také statisíců, když už jde o známější tváře, které mají početné fanouškovské základny a tím pádem i velké dosahy na sociálních sítích.

„Lidi jsou světlá i stinná stránka. Někdy se potkáváme i s těmi, s nimiž nás to moc nebaví… Za každý výkon je však třeba zaplatit. Pracujeme se skvělými dodavateli. Kamery, světla, ochranka… Celkově je produkce špičková. Stojí to peníze, ale odráží se to na výsledku.“

Je pravda, že produkčně je na tom Clash of the Stars velice dobře. Turnaje vypadají hezky a navíc jsou vždy bleskově k dispozici záznamy a zpomalené záběry. To ani nemluvě o originálních trailerech, na kterých si vedení dává záležet. Uvidíme tedy, jak se bude bizarnímu kolosu dále dařit a jaké známé tváře zláká.
 

Pokud Clash bude chtít Vémolu, tak bude muset vysolit další miliony 

„Zápasy možná na stole jsou, ale tam už by to byla jen otázka peněz. Chci být v důchodu, takže by to musel být money fight,“ reagoval Vémola pro Šport.sk na dotaz, jak se staví k možnému završení trilogie s Kinclem, odvetě s Pirátem a dalším zápasům, které jsou přeci jen stále ve hře. „Vzhledem k tomu, jak se Kincl stavěl k poslednímu zápas, že to nechtěl, vzal si radši snazší cestu a moc se na to netvářil, tak pochybuji, že by mi za Kincla zaplatili více než za Attilu. To by byl ten rozhodující faktor. Já to mám s Kinclem uzavřené. Dál mě to nezajímá.

Variací je tam více. Třeba přijde Clash of the Stars a postaví mě za milion euro proti rodu Kotlárů. Proč ne? Já nad tím ani nechci přemýšlet. Mě čeká zápas v červnu a pak bych si chtěl užít důchodu. Chci si užívat dětí a všeho, co jsem zanedbal. Já jsem 16 let děti nevzal na dovolenou. Ztratil jsem hodně času, takže se na důchod těším, že se budu moct věnovat zvířatům, rodině a dětem.
 

Jestli ten moeny fight přijde, to jsou spíš otázky na promotéry Ondru Novotného a tak dále. Zápasníci, kteří říkají, že by něco za určité peníze neudělali, tak lžou. Vše je otázka peněz. Zápasí se Gamechanger o milion euro. Lidi se mě ptají, zda bych tam nastoupil. No nenastoupil, protože se to rozděluje mezi 16 zápasníků. Já si myslím, že za 4 zápasy vydělám malinko víc. 

Kdyby však Ondra přišel, že je milion euro jenom pro mě za zápas, tak kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv. V té době ještě bohužel nejsme. Vše je jen otázka peněz.“

Dobrou zprávou tedy je, že je Vémola dalším zápasům otevřený, ale háček je v tom, že by to bylo sakra drahé. Milion euro za zápas je přeci jen hranice, na kterou domácí organizace ještě nedosáhnou, nebo se jim spíše ani nevyplatí.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *