Chimaev reaguje na výhru nad Usmanem! Po souboji nabídl dojemný proslov

Chimaev

Součástí proběhnuvšího turnaje UFC 294 byl i souboj Chimaev vs Usman, který se skládal na poslední chvíli, což se bohužel podepsalo na jeho průběhu. V prvním kole to vypadalo, že dostaneme jednoznačný souboj, ale Usman ve druhém a třetím kole zabral a měl naději vyhrát. Bohužel se však ve třetím kole znovu nechal vzít na zem a Vlk tak zpečetil svou výhru. Znovu se však ukázalo, že i Chimaev je jen člověk. Mezi fanoušky se navíc mluví o tom, že s plným kempem by spíše vyhrál Usman, ale o tom se můžeme jen dohadovat.


 

„Ze začátku mě to nasr*lo!“ přiznal Lajoš Klein o příhodě se Sivákem

„Zdravím vás. Všichni dobře víte, co se děje ve světě. V kleci jsem si to dnes vůbec neužil. Obecně jsem si všechno kolem zápasu vůbec neužíval. Měl jsem v hlavě to, že umírají nevinné děti. Na Ukrajině, v Sýrii, Palestině a dalších koutech světa se teď dějí různé věci. Neměly by však při tom umírat děti. Miluju děti. Nevím, co říct. Doufám, že to bude dobré. Je jedno, jestli jste křesťan, muslim nebo žid. Prosím, spojme se. Nechte nás žít. Nechtě nás žít a být šťastní,“ rozpovídal se Chimaev po výhře.

Na krásnou řeč bohužel vrhá stín to, jak blízký si je Vlk s diktátorem Kadyrovem, který je známý svým porušováním lidských práv. Otázkou však je, jak moc se „může“ Chimaev od Kadyrova odříznout, protože možná nemá na výběr.

 

„Byl jsem kluk, když už Usman zápasil. Jsem rád, že jsem s ním mohl bojovat. Jsem jeho velký fanoušek. Je skvělý a má kolem sebe skvělý tým. Já mám kolem sebe také skvělý tým. Nyní jsem dostal hnědý opasek, který pro mě znamená moc. Usman je borec. Děkuju mu, že mi dal zabrat. Udělal ze mě zase lepšího bojovníka,“ pokračoval Chimaev o Usmanovi.

„Nevím, je mi to jedno. Nepřišel jsem pro tituly, ale pro peníze a boj,“ reagoval Vlk na otázku, kdy bychom ho mohli vidět v titulovém souboji se Stricklandem. Už před soubojem bylo totiž potvrzeno, že vítěz dostane šanci šampiona vyzvat. UFC už dokonce Seana oslovilo, jestli by nechtěl nahradit Costu, ale to Američan odmítl. Nyní však nejspíš nebude mít na výběr.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *