BREAKDOWN – UFC 294, KSW 87, OKTAGON 47, Novinky

Rádi bychom vám představili dnes už zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete také na Apple podcast nebo na Spotify.


Bývalý elitní policista nabídl příběh z vyšetřování vraždy, za kterou Šolc dostal 11 let vězení

Po dlouhé době opět v plné sestavě Homolák, Radim, Pavel a Honza jsme klasicky probrali vaše komentáře, proběhlé turnaje OKTAGON 47 nebo UFC. Věnovali jsme se také novinkám v bojových sportech a následujícímu galavečeru UFC 294 Makhachev vs Volkanovski 2.   

Stále také můžete kupovat limitovaná trička BREAKDOWN od firmy Pitbull West Coast, která stojí za výrobou. Triček BREAKDOWN je limitovaný počet 100 kusů a můžete jej zakoupit na pitbull-shop.cz. Nyní se slevou 12 %. Na YouTube můžete opět přidávat vaše otázky.  


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *