BREAKDOWN – OKTAGON 50, Tipsport Gamechanger, UFC 296, KSW, Novinky

Rádi bychom vám představili dnes už zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete na Hero Hero, Apple podcast nebo na Spotify.


Clash promotér Tomáš Le Sy vysvětluje lednový termínový střet s OKTAGONem

Tenrokrát v plné sestavě Homolák, Radim, Pavel a Honza jsme probrali vaše komentáře, proběhnuvší turnaje OKTAGON nebo UFC. Nově je část podcastu (následující akce) na platformě Hero Hero, kde na vás čekají také různé giweaway akce, ale i bonusový materiál, ke kterému můžete přispět i vy. Už nyní děkujeme za velkou podporu, která nás stoprocentně překvapila – a je tak na stole Homolákův poslední zápas.

Stále také můžete kupovat limitovaná trička BREAKDOWN od firmy Pitbull West Coast, která stojí za výrobou. Triček BREAKDOWN je limitovaný počet 100 kusů a můžete jej zakoupit na pitbull-shop.cz. Nyní se slevou 12 %. Na YouTube můžete opět přidávat vaše otázky.  


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *