„Bodovala uklízečka?“ reaguje Patrik Kincl na prohru kamaráda Pokorného

Kincl

Součástí turnaje OKTAGON 53, který se konal v Oberhausenu, byl i souboj Pokorný vs Palokaj, který nabídl hodně vyrovnanou podívanou. Ze začátku měl ze souboje více Pokorný, který nastupoval ve skvělé formě, ale Palokaj poté přeci jen začal přebírat a nakonec prý udělal dost na to, aby podle bodových rozhodčích vyhrál. 


 

Soud vynesl verdikt! Tadeáš Růžička dostal trest v souvislosti s ostře sledovanou kauzou

„Jako 30-27 to bodovala uklízečka, ne? Hodně těsný, ale zápas bych spíš nabodoval pro Jardu. Na druhou stranu chápu, že silná závěrečná minuta může takový zápas přetáhnout. Poučení pro celý náš tým,“ reagoval na IG Patrik Kincl, který skrze spolupráci se sázkovou společností Tipsport v průběhu večera nabízel své tipy a obecně komentoval dění.

Souboj Pokorný vs Palokaj byl opravdu hodně vyrovnaný, takže skóre 30-27 působí hodně přísně, ale rozhodčí se jinak na verdiktu shodli. Sám Pokorný po souboji nevěšel hlavu a naopak potvrdil, že chce i nadále pokračovat a že se rozhodně nehodlá vzdát, což je dobrá zpráva. Stále je totiž ve hře možná bitva s Rockem, na kterou by mohlo dojít v Edenu, kde by Shem čelil nejen soupeři, ale i velké nepřátelské kulise.
 

Pokorný se nebrání bitvě s Rockem

„Mohu bojovat v Edenu. Shem Rock? Nemám problém. Já mohu bojovat s kýmkoliv, ale vždy někdo odejde jako poražený nebo jako vítěz. Já jsem se nikdy nevzdal. Málem mi amputovali nohu. Nevzdal jsem se a šel jsem dál. Dnes jsem mluvil po telefonu se svou dcerou a ta mi řekla, že se Pokorní nikdy nevzdávají a to je něco, co bych chtěl své dceři předat. Je jedno, že jsem dnes prohrál, ale nikdy se nevzdám,“ reagoval Pokorný po turnaji OKTAGON 53 na otázku, zda by chtěl zápasit v Edenu a zda by si tam uměl představit souboj s Rockem.
Co nás čeká?

2.3. Ostrava – OKTAGON 54: Start Tipsport Gamechanger 2

Kincl vs Wawrzyniak – o titul střední váhy

Amirkhani vs Machaev

Grabinski vs Duque

Lengál vs Torres

Wanliss vs Siraj

Nafuka vs Bognadović

Legierski vs Kohout 2

Paradeiser vs Korkmaz
  

23.3. Stuttgart – OKTAGON 55

Jungwirth vs Pukač 2 

Poppek vs Kimball

Kertész vs Stolze

Ryšavý vs Topallaj

Cordero vs Schober

Wolf vs Herzberg

Montagnac vs Heil

Szabová vs Gumienna

Austin vs Wójcik

Petrášek vs ?
   

20.4. Birmingham – OKTAGON 56

Stanton vs Wojciechowski

Morris vs Álvarez

Rock vs ?

Staines vs ?

Aby vs ?

Frimpong vs ?

4.5. Frankfurt – OKTAGON 57

? Eckerlin vs Brož ?

8.6. Praha – OKTAGON 58 – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *