Aspinall vypálil pikantní otázku! Bývalá playmate Nina se červenala, ale nakonec se ho zastala

Aspinall

Nina Drama je taková americká Kundosaki, která se díky spolupráci s UFC dostane k těm největším hvězdám, které si zve na originální rozhovory, ve kterých neklade tradiční otázky, ale spíš se své hosty snaží dostat do úzkých a nebo je představit v novém světle. Alexe Pereiry se například ptala, jaké tři bojovníky by si vzal na pomoc v případě mimozemské invaze (odpověď najdete níže). Sama však byla zaskočena, když jí Tom Aspinall položil hodně pikantní otázku.


 

Jiří Procházka a změna váhové kategorie? BJP tým má jasný názor a plán

„Mám tady jednu takovou divnou otázku. Už tě někdy nějaký bojovník uspokojil rukou?“ vypálil Tom Aspinall, který je novým prozatímním šampionem těžké váhy. „Uspokojena rukou? Ne!“ podivovala se Nina.

„Co člověk musí udělat, aby dostal šanci?“ pokračoval Aspinall s kamennou tváří. „Uspokojit mě rukou? Bavíme se o tom, co myslím?“ smála se Nina.

Rozhodně se však nesmáli fanoušci na sociálních sítích, tedy rozhodně ne všichni. Mnozí totiž mají za to, že to bylo od Aspinalla neuctivé a daleko za hranou. Sama Nina se však bojovníka zastala, Humor Toma Aspinalla naprosto miluju! Důvod, proč mi položil tu šílenou otázku, je ten, že se navzájem sledujeme na IG a on vidí všechny ty šílené a divné otázky, které mi moji sledující pokládají. Aspinall je vtipálek a rozhodně mě vůbec neurazil! Chtěl ze mě dostat reakci a povedlo se mu to. Taky jsem mu položila pár šílených otázek!“

 

     

Nina si potrpí na originální rozhovory a neotřelé otázky

„Tak rozhodně by to byl Glover Teixeira. Pak bych si vzal Jona Jonese a také Andersona Silvu,“ prozradil Pereira, jaké tři borce by si vzal na pomoc. A jaké zbraně by preferoval? „O zbraních toho moc nevím, ale asi bych si vzal nějaký rotačák a nebo bazuku.“

Ninu také zajímalo, co by Pereira dělal, kdyby se neživil bojem, „Asi bych byl doktor nebo právník. Něco, při čem je možné pomáhat lidem.“ Pereira většinou své soupeře k doktorovi posílá, ale evidentně je to jinak dobrá duše, která by chtěla pomáhat ostatním.

     

Poatan v rámci rozhovoru dostal i celou řadu darů, které většinou sestávaly z různých variací soch z Velikonočního ostrova, ke kterým je Pereira často připodobňován. Většinu času totiž působí jako chladný kámen bez emocí, ale samozřejmě to neplatí vždy. Už jsme totiž viděli Pereiru se usmívat a dokonce i slzet, když byl uveden do Síně slávy organizace GLORY.

Nina točila podobné video i s Jiřím, tak uvidíme, jaký bude výsledek. Na rozhovor s Alexem se můžete podívat níže. 

 


1 komentář na “Aspinall vypálil pikantní otázku! Bývalá playmate Nina se červenala, ale nakonec se ho zastala”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *