Alex Pereira popisuje dvěma slovy svého dalšího soupeře Procházku

Pereira Procházka

Nějakou dobu už jsme počítali s tím, že by nám měl Jiří Procházka nabídnout předčasné Vánoce a zápasit na turnaji UFC 296, který se koná v polovině prosince. Nakonec je to však trochu jinak. Jiří letos zápasit bude, ale nebude to v prosinci, ale už v listopadu. Na turnaji UFC 295, kterému vévodí bitva těžkých vah Jones vs Miocic, se totiž společně s Pereirou postará o hlavní před-zápas, takže dostaneme nádherné menu. Jak vlastně Poatan BJP před časem stručně a jasně hodnotil?

Šmitec! Ne každý z toho bude nadšený, ale BJP tým učinil zásadní rozhodnutí

„Velmi dobrý,“ reagoval Alex Pereira naprosto stručně a jasně na dotaz, co si myslí o Jiřím Procházkovi a jak bývalého šampiona polo-těžké váhy vnímá. Pereira často působí naprosto stoickým dojmem, protože většinou hodně šetří emocemi a moc se k ničemu nevyjadřuje, i když na tom také v poslední době přeci jen zapracoval, protože si dobře uvědomuje, že může získat více pozornosti a postupně z toho profitovat.

Pereira má hodně originální přístup k trashtalku, o čemž by mohl jeho rival Adesanya vyprávět. Na mediální den například přišel v bundě s Pikachu, protože si předtím všiml, že má Adesanya Pokémony rád.

A jak Pereira popsal další borce? Většinou chválil, tedy kromě Chimaeva, kterého evidentně nemůže vystát:

Robert Whittaker – válečník

Jon Jones – válečník

Jamahal Hill – dobrý

Jiří Procházka – velmi dobrý

Israel Adesanya – válečník

Khamzat Chimaev – psí prdel
   

Stejný úkol dostal před časem i Jones

„Jak bych popsal Jiřího?“ zamyslel se Jon Jones během plnění svých mediálních povinností před turnajem UFC 285, kdy měl říct první věc, která ho napadne, když se zmíní jméno bojovníka nebo bojovnice. „Velmi neortodoxní,“ odpověděl Jones po chvíli s tajemným úsměvem na tváři.

Jones však našeho válečníka v podstatě dokonale vystihl. Jiří je totiž unikátní osobnost s unikátním stylem, který dokáže soupeři doslova vnutit a poté ho v nastalém chaosu zničit. Ne nadarmo Daniel Cormier mluvil o Jiřím jako o lavině, která se rozjede a kterou pak lze jen velice těžko zastavit.

Jones samozřejmě definoval i ostatní kolegy a kolegyně:

Valentina Shevchenko – Princezna válečnice

Ciryl Gane – Fotbalista

Stipe Miocic – GOAT

Curtis Blaydes – Meat blanket, což lze přeložit jako tělnatý nebo prostorově výrazný člověk

Francis Ngannou – Meat blanket

Jamahal Hill – Osvěžující

Daniel Cormier – Skvělý soupeř


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *