Ailin Perez, kterou Pudilová obvinila z podvodu, reaguje na výhru

Pudilová

Souboj Pudilová vs Perez se zdramatizoval už na váze, kde měla soupeřka české bojovnice hodně velké problémy. Limit splnila až na druhý pokus, ale bylo jasné, že v souboji bude větší a silnější, což se také potvrdilo. První dvě kola se jí Pudilovou podařilo dostat na zem, odkud jí už nepustila. Ve třetím se pak Lucii podařilo vzít záda, ale k ukončení to bohužel nevedlo.

Jiří Procházka hezky uzavřel krátkou výměnu s Khamzatem Chimaevem

„Věřila jsem, že Pudilovou dokážu ukončit, ale bylo mi jasné, že to bude hodně náročný souboj. Brala jsem v potaz, že bychom mohly bojovat plná tři kola, což se nakonec také stalo. Očekávala jsem, že bude více tlačit, což se úplně nestalo. Nejvíce mi zatopila ve třetím kole, ale nakonec jsem to dotáhla do vítězného konce. 

V rámci přípravy jsem hodně pracovala na tom, abych dokázala přežít v krizových situacích, což se mi pak na konci třetího kola skvěle hodilo. Nijak jsem nepanikařila a spolehla jsem se na to, co umím. Beru to celé jako hodně úspěšný zápas,“ reagovala Perez na výhru nad Pudilovou, která je jejím druhým vítězství v řadě.
Pudilová má za to, že si soupeřka pomohla podvodem

„Tento zápas byl pro mě velmi náročný. Soupeřka se po podání infuze (což je v UFC nelegální) vrátila silnější.

Jsem si vědoma toho, jaké úsilí jsem vynaložila do svého zápasového kempu pro tento zápas. Byla jsem dobře připravena, poslouchala jsem své trenéry a plánem bylo nejít na zem, ale udržet zápas ve stoje, kde bylo cílem tlačit. To jsem ukázala ve třetím kole. Boj byl pro mě nebezpečný, protože jsem cítila, že moje soupeřka má obrovskou váhovou výhodu i s pomocí infuze,“ reagovala Lucie Pudilová a obvinila soupeřku z užití infuze, které jsou v UFC do určité míry zakázané.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *