A sakra! Tohle vedení UFC neuslyší rádo! Naštvaný McGregor si stěžuje a vyhrožuje

McGregor
Organizace UFC nám příští rok v dubnu nabídne jubilejní turnaj UFC 300, který se jeví jako dokonalá příležitost na návrat Conora McGregora. Toho jsme se měli dočkat už během tohoto roku, ale nakonec se skrze anti-dopingovou agenturu USADA vše výrazně odložilo. Problém je, že to ze strany UFC vypadá tak, že Ira na kartu neumístí a „pošetří“ si ho na jiný turnaj, díky čemuž bude mít zaručené dvě mega akce. S tím však bývalý dvojnásobný šampion není vůbec spokojený.


Šampion Alex Pereira vysvětluje, proč odmítl nabídku na odvetu s Procházkou

Trenér Kavanagh i manažer Attar se v poslední době vyjádřili v tom smyslu, že Conor o turnaj UFC 300 obrovsky stojí a že se pracuje na tom, aby se na kartě objevil. Háček je však v tom, že vedení UFC dobře ví, že turnaj UFC 300 se bude skvěle prodávat za jakékoliv situace. Jde totiž o jubilejní akci, na které se to bude velkými jmény jen hemžit. Proč na takovou akci dávat Conora, který klidně zvládne sám skvěle prodat jiný turnaj, o který by jinak nebyl takový zájem?

„Bavil jsem se s lidmi ze Saudské Arábie o tom, že bychom si mohli dát box s Pacquiaem. UFC se mnou totiž pořádně nemluví,“ postěžoval si Conor McGregor právě na velké boxerské akci. „Musí mi už něco dát. Měl jsem původně bojovat v dubnu 2024 a dokonce jsem se měl vrátit už letos v prosinci. Za to všechno, co jsme této hře přinesl, protože jsem prodal více, než kdokoliv jiný dohromady, bych si zasloužil odpovídající zacházení.
 

S nikým, kdo dostáhl takových věcí, nebylo v historii bojových sportů jednáno tak, jak se nyní jedná se mnou. Měli by kvůli mě kurva otevřít stavidla. Místo toho však čekám a čekám. Moje trpělivost už je však téměř u konce.“

Conor už se v minulosti s vedením různě dohadoval, ale vždy se podařilo najít nějakou cestu. Nyní však Ir znovu jen čeká a čeká, což ho evidentně nebaví. A to ani nemluvě o Chandlerovi, který měl slíbený souboj, kterého se stále nedočkal. Uvidíme tedy, jak se situace vyvine a kdy Conora nakonec uvidíme zpět v akci, protože je to evidentně stále předmětem divokých jednání.

UFC 300: Startovka

Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Aljamain Sterling vs. Calvin Kattar
Bo Nickal vs. Cody Brundage 


 

1 komentář na “A sakra! Tohle vedení UFC neuslyší rádo! Naštvaný McGregor si stěžuje a vyhrožuje”

  1. Pingback: Polský gigant KSW se pochlubil novým podpisem českého šampiona | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *