6 000 euro? Vémola reaguje na Véghovu údajnou výplatu a zmiňuje jinou a mnohem větší částku

Vémola Végh

V polovině roku nás čeká turnaj OKTAGON 58, který se rozhodně zapíše do dějin. Půjde totiž o první MMA akci na velkém fotbalovém stadionu, což je pro OKTAGONy ale i pro celou domácí scénu kolem bojových sportů velký krok. O hlavní zápase postará Odveta století Vémola vs Végh 2, u které se s ohledem na velikost a zásah akce očekávají i rekordní výplaty. Végh však na téma výplaty uvedl až překvapivě nízkou částku, se kterou Vémola tak úplně nesouhlasí.


 

Souhlasíte? Tohle je jediný zápas, který teď pro Siváka na domácí půdě dává smysl?

„Dobře placená odveta? Všichni si myslí, že jsem šel do toho zápasu kvůli penězům. Ani do prvního souboje jsem nešel kvůli penězům. Kdyby všichni věděli, kolik jsem za ten první zápas dostal, všichni by jenom koukali. Samozřejmě mám nějakou mlčenlivost a nikomu neříkám, kolik jsem dostal za první zápas a za tenhle zápas. To je moje osobní věc a věc OKTAGONu.

Pro mě peníze nejsou všechno. Je to důležitá věc v životě, ale není to všechno. Možná tomu lidé nebudou věřit, ale chci si dokázat, že se do té formy dokážu vrátit, a dokázat si, že na to mám. O to jde především. Samozřejmě, že tam jdu i za ty peníze, nebudu lhát. Ale není to priorita.
Pořád říkám, že za ten zápas dostanu tři tisíce eur, plus daň, plus cestovné. Plus hotel a diety, takže celkem nějakých šest tisíc eur. To je moje strana. Karlos říkal, že určitě lžu, že tolik nedostanu. Nevím, kolik dostane on, ale já dostanu zhruba tolik,“ prozradil Végh v rozhovoru pro Šport.sk, čemuž moderátor nechtěl věřit. „Za mě to tak je. Zkus to ověřit. Hlavní je, že zaplatí cestovné, hotel a stravu.“

Karlos Vémola zmínil jinou a mnohem větší částku

„O tom, že bude odveta, jsem nepohyboval. Věděl jsem, že u něj je to jen otázka peněz. Čekal jsem, až se OKTAGON rozvine do takových rozměrů, aby to byl schopný zaplatit. Ta částka, kterou si za to Attila řekne, bude astronomická a OKTAGON na to bude muset najít finance. Vyprodaný Eden by to asi mohl zaplatit…

Já si myslím, že Attila by za 100 000 euro ani nevylezl z postele. Takhle to asi řeknu a přeberte si to jak chcete. Ta jeho smlouva s OKTAGONem je asi tajná, ale s ohledem na to, že má kolem sebe mnoho bohatých sponzorů, tak si myslím, že za 100 000 euro by takovým peklem neprocházel.
  

On mě totiž začne nenávidět. Byl teď 4 roky na dovolené v komfortní zóně. On je opravdový šampion a ví, co pro to bude muset udělat, aby se připravil. On to udělá, ale bude nenávidět každou minutu tréninku. Říka, že musí shodit 10 kg, ale podle mě to bude tak 30. Bude muset být v dietě a dřít. Znovu bude dostávat rány do hlavy, což dlouho nedostával. Čeká ho něco, co já ty 4 roky pravidelně zažívám a jsem na to tak nějak zvyklý,“ zmínil Vémola pro Sport.sk jinou částku, která přeci jen dává větší smysl.

Přesné cifry se samozřejmě asi nikdy nedozvíme, nebo ne v blízké době, ale dá se přepokládat, že jen za hlavní zápas OKTAGON utratí kolem 200 000 euro, tedy kolem 5 milionů korun, což je rozhodně rekordní odměna za jeden zápas v rámci domácí scény. Konkurovat tomu může jen Tipsport Gamechanger, kde však vítěz dostává mega výplatu za 4 zápasy a ne jen za ten finálový, takže se to také nedá úplně srovnávat.
 

Co nás čeká?

2.3. Ostrava – OKTAGON 54: Start Tipsport Gamechanger 2

Kincl vs Wawrzyniak – o titul střední váhy

Amirkhani vs Machaev

Grabinski vs Duque

Lengál vs Torres

Wanliss vs Siraj

Nafuka vs Bognadović

Legierski vs Kohout 2

Paradeiser vs Korkmaz

Janičić vs Hosseinpour

Ponet vs Rajewski

Roušal vs Neale
  

23.3. Stuttgart – OKTAGON 55

Jungwirth vs Pukač 2 

Poppek vs Kimball

Kertész vs Stolze

Ryšavý vs Topallaj

Bahník vs Cruz

Polívka vs Taburceanu

Cordero vs Schober

Wolf vs Herzberg

Montagnac vs Heil

Szabová vs Gumienna

Scheck vs Serbezis

Austin vs Wójcik
   

20.4. Birmingham – OKTAGON 56

Stanton vs Wojciechowski

Morris vs Álvarez

Škvor vs Fleury

Handanagić vs Dixon

Kalašnik vs Etebar

Rock vs ?

Staines vs ?

Aby vs ?

Frimpong vs Mullen

4.5. Frankfurt – OKTAGON 57

Moeil vs Austin – o titul těžké váhy

 Eckerlin vs Brož 

Keita vs Sardari

Brajshori vs Odunjo

8.6. Praha – OKTAGON 58 – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *