Zvrat v kauze Boráros a možném sázkovém podvodu? Promotér nabídl exkluzivní informace

Boráros

Gábor Boráros se nám naposledy představil v boji na turnaji FABRIQ 2, kde v hlavním zápase ve druhém kole ukončil Medvedovskiho. Na tom by ještě nebylo nic tak zvláštního, kdyby první kolo nenabídlo tréninkové tempo a kdyby obě přední sázkové kanceláře nezaznamenaly podezřelé aktivity a sázky, které se začali prošetřovat. Boráros byl tak v souvislosti s možným sázkovým podvodem suspendován ze strany organizací FABRIQ MMA i OKTAGON MMA. Právě promotér druhého zmíněného kolosu však nyní přinesl hodně překvapivé novinky.

Trůn je volný! Promotér Novotný oficiálně potvrdil odebrání OKTAGON titulu

„To, co je zajímavé, je to, že… Nevím, jak to pojmout. Bavili jsme se o tom, jak probíhá nějaké vyšetřování. Gábor nám však předložil papír, ve kterém slovenská policie říká, že proti Gáborovi není vedeno žádné vyšetřování, což je velmi zajímavé. Je to informace, kterou vám dávám úplně exkluzivně. Je to i pro nás relativně čerstvá informace.

Musíme se na to zaměřit. Je to oficiální papír. Vznikla kolem toho tedy taková zvláštní debata, že co má tedy Gábor dělat? Vznesl dotaz, což jsme po něm chtěli. Policie ho informovala, že proti němu není nic vedené. Co je to tedy za kauzu? Musíme se na to podívat. Každopádně platí to, co jsme si řekli. Uvidíme,“ prozradil Ondřej Novotný ve svém vysílání, že je situace kolem Gábora zamotanější, než se mohlo na první pohled zdát.

Jednoduše totiž platí, že kde není žalobce, tam není ani soudce. Těžko říct, jak jsou v tomto případě na Slovensku koncipované zákony, protože sázkové kanceláře měly případ i se všemi důkazy předat příslušným orgánům. Pokud se však žádné vyšetřování nevede, tak ani nemůže být nijak rozhodnuto a nemůže se dojít k nějakému jasnému závěru. Uvidíme tedy, jak se situace dále vyvine.
  

Jak vidí promotér Novotný možný návrat do OKTAGONu?

„Gábor je specifická postava. Lidi mi teď vyčítali, že přišel v Bratislavě na turnaj a že jsme se pozdravili. Já nezapomínám. Na některé věci mám paměť jako slon. To, jaký jsi člověk, se ukáže v těch nejtěžších chvílích. Gábor je určitě ve složité životní situaci už nějakou dobu a je v ní určitě i kvůli slávě z MMA, kterou nebyl schopný pobrat tak, jak by ji nepobralo možná devět z deseti lidí. Zažil raketový vzestup, který je těžký pro každého,“ reagoval před časem Ondřej Novotný pro Extra.cz.

„My jsme spolu prošli cestu, kterou s nikým jiným znovu neprojdeme. A Gábor, ve chvíli, kdy bude zproštěn viny, pokud bude zproštěn, bude u nás mít otevřené dveře. Já jsem to Tipsportu rovnou řekl. Nebudu škrtat lidi jenom kvůli tomu, že mi to někdo řekne nebo bude případně vyhrožovat penězi. Já takový nejsem, Pavol takový není. Není to v našem DNA. Ten kluk pro nás a my pro něj jsme udělali strašně moc. Pakliže to udělal, je to persona non grata. Pakliže to neudělal a oni ho očistí, nebo to skončí hořkou chutí, že si lidi budou myslet, že to udělal, ale nebude to jak dokázat, nebude to trestné, dostane další šanci. Vy to nemusíte vypsat, brát na něj sázky, ale dokud já budu moct tomu klukovi pomoct se zachránit, vždy mu podám pomocnou ruku.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *