Zrušení PML zápasu? Michal Kotalík bohužel znovu hlásí velké problémy s váhou

Kotalík

Obecně se čekalo, že se Michal Kotalík po návratu z výkonu trestu vrhne zpět na slibně rozjetou MMA kariéru, o což se také pokusil, ale bohužel přišly prohry i problémy s váhou, které Michala donutily k tomu, aby si dal menší pauzu, která s sebou přinesla hodně těžké období a démony. Bohužel se to nezlomilo ani v posledním OKTAGOn souboji, který Michal navíc smolně prohrál, když uklouzl, načež inkasoval bomby a byl konec. Michal však přiznal, že vyhledal odbornou pomoc a má tedy před sebou nový začátek. Problémy s váhou se ho však stále drží…


Elektrizující! Procházka a Rakić se potkali tváří v tvář a Dana White šel radši do akce

„Čau bando, já jsem se neozval celý den, protože jsem shazoval a dělal váhu. Pak jsem se neozval znovu, protože jsem nevěděl, jak to bude. Vypadalo to na zrušení zápasu. Nakonec jsme se tedy všichni domluvili a mohu s tím vyjet ven. Zápas bude a domlouvala se váha na 95 kg… Trvalo to několik hodin, ale nakonec jsme se domluvili na 95 s tím, že Angličan bude mít 93, protože on už váhu má. Nechce však, aby se zápas rušil. Bohužel mi někdy po půlnoci propukl zánět a vlezl mi do čelisti, ucha, trapézů a ramene,“ oznámil Michal Kotalík na svém IG, že má bohužel znovu problémy s váhou, které se však vyřešily domluvou na limitu do 95 kg.

Michalovi se prý zánět rozjel právě kolem 95 kg, takže musel vyhledat lékařskou pomoc, kdy mu byla aplikovaná injekce a další medikace, která by měla problém zastavit. Kotalík už prý problém s vedením PML s předstihem řešil, takže se nabízela domluvená váha, ale tu prý Kotalík nechtěl. Nakonec to tak však stejně dopadlo.

  

Kotalíkova nedávná zpověď

„Rozhodl jsem se konečně prolomit mlčení, ať už z úcty ke zmíněným lidem, tak v rámci nějakého sebe-uzdravení a zahájení snad lepší kapitoly. Tenhle příspěvek nosím v hlavě už dlouho, ale nikdy jsem neměl koule vyjet s tím ven. Pravda je, že posledních několik let bylo těžkých a zejména pak poslední rok plný ztrát, proher a to i životních. Je fakt, že jsem vždycky měl sklony ke zkratům v hlavě, ale za poslední rok jsem padl na dno. Měl jsem velké deprese, sebenenávist, úzkosti a čím hůř mi bylo, tím hůř jsem se bohužel choval ke svému okolí a hlavně k sám sobě. Bál a styděl jsem se přiznat si problém něco ve stylu „kluci nepláčou“.

Tyhle deprese a úzkosti jsem řešil sám a bohužel ne tak, jak by se mělo a ne tak, jak by měl sportovec. A všechno jsem jen zhoršoval, až to došlo do bodu zlomu, který nechci blíže specifikovat, ale už jsem nevěděl, jak dál. Zpětně to hodnotím jako velkou chybu a zbabělost, ale bohužel je to tak . Zároveň mi to pomohlo začít jednat. Podotýkám že i přes všechnu tuhle sebenenávist, kdy jsem sám sebe přesvědčil, že si nezasloužím nic dobrého, jsem se dokázal usmívat na lidi jakože nic.

 

Zároveň jsem však odmítal někoho k sobě pustit, protože jsem věřil, že já za to nestojím. Bohužel jako důsledek jsem začal ztrácet lidi, na kterých mi hodně záleželo a asi i jim na mně. Přišel jsem o gym a o Andrého a lidi z týmu i mimo něj. Věřím že kdybych za Andrém v čas přišel, dopadlo to jinak, ale bohužel jsem byl ztracený a vevnitř prázdný. Nicméně jsem ztratil spoustu dobrých lidí a i když jsem byl rád, že už nemusí pracovat s někým, jako jsem já a bude jim líp, tak všechny tyhle ztráty všechno zhoršily.

Navštívil jsem odborníka, protože jsem věděl, že už dlouho nevydržím. Ten mi pomohl pochopit co se mi to děje a proč. A i když se vám to bude zdát úsměvný a jakože se lituju atak dále, což chápu, tak tenhle krok mi pomohl a stojím o to se uzdravit. Nechci diagnózu specifikovat, ale něco jsem už zmínil. Pomalu se snažím navázat vztahy s lidmi jejichž ztráta všechno hodně zhoršila. Všechno se mi píše strašně blbě a stydím se, ale už to ze sebe chci dostat. Moc mě mrzí, že jsem vás zklamal a děkuju všem kteří zůstali a nezlomili hůl, i když já ano… Mám vás moc rád,“ poslal Michal Kotalík na svém IG profilu otevřenou zpověď a naznačil problémy, na kterých se nyní snaží pracovat i pod dohledem odborníka.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *