Nešťastně zraněný rozhodčí Pavel Touš má nakonec přeci jen dobré zprávy

Touš

Turnaj OKTAGON 56 v anglickém Birminghamu nám přinesl celou řadu hodně zajímavých momentů, ale také jednu poměrně kuriozní situaci. V souboji mezi Ammarim Diedrickem a Danielem Hromkem totiž došlo k vážnému zranění, které odnesl rozhodčí Pavel Touš, když se snažil ukončit zápas.


Vlk Khamzat Chimaev stručně reaguje na titulový souboj Kincl vs Peňáz

V souboji Ammari Diedrick vs Daniel Hromek byli fanoušci svědky hned dvojitého knockoutu. Diedrick neježe ukončil svého soupeře Hromka tvrdým KO, ale také vystavil stopku českému rozhodčímu Pavlu Toušovi, který poté, co skočil mezi oba zápasníky, nebyl schopný pokračovat. 

„Při ukončení toho zápasu jsem tam skončil, abych zabránil dalším úderům do hlavy. Ten bojovník (Diedrick) mě nejprve praštil, pak na mě spadl a prolomil mi to rameno, že mi ho dost blbě vyhodil a zřejmě mi zpřetrhal vazy, takže mi doktor asi deset minut to rameno nahazoval s tím, že okamžitě musím do nemocnice. Já jsem řekl, že chci v Čechách a zřejmě mě čeká operace. Pokud se potvrdí to, čehož se obávám, tak jsem na půl roku out,“ prozradil Pavel Touš pro MMA Shorties. 

„Samozřejmě to byla souhra nešťastných okolností. Bylo to u klece a já jsem se tam snažil vletět tou jednou rukou a on mi na ní prostě spadnul. Bylo to špatné v tom, že mi v tom ruplo. Já jsem to cítil a udělalo se mi blbě, což znamená, že se v tom těle něco stalo. Prostě blbost,“ dodal rozhodčí Pavel Touš.

Prvotní prognózy nevypadaly úplně dobře, ale rozhodčí nakonec pár dní po turnaji hlásí dobré zprávy. „OKTAGON 56: další Anglická mise pro mě nedopadla úplně nejlépe. Při zastavování zápasu jsem si vyhodil rameno a budu na nějakou dobu ze hry. Naštěstí se nepotvrdily prognózy a kloub to vydržel. Díky všem za podporu, moc si jí vážím,“ informoval dnes rozhodčí, takže to nakonec vypadá tak, že nebude ze hry tak dlouho, jak to původně vypadalo, což je skvělá zpráva. Samozřejmě přejeme brzké uzdravení.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *