Žralok předvedl teatrální show, napadl Bendu a způsobil mu zranění! Karlos kontroval fotkami

Žralok

Organizace Clash of the Stars má před sebou již šestou akci, takže týden před turnajem přišla na řadu tradiční závěrečná tisková konference, kde znovu perlil Patrik Žralok. Ten sice zápasí s Rendysem, ale znovu se opřed do rivala Bendy, kterého dokonce napadl a způsobil mu zranění, na což Karlos reagoval zveřejněním dalšího pikantního materiálu.


 

Dojemný projev? Spíš touha po krvi a smrti! Podívejte se, co Chimaev řekl v čečenštině

„Ty bídný lidský červe. Ty mrzká lůzo této společnosti,“ nastoupil Žralok na Bendu v kostýmu Lokiho s Thorovým kladivem v ruce, které se později dostalo i do akce. „Už mě opravdu přestáváš bavit. Brzy tě sprovodím z tohoto světa. Silou tohoto kladiva a silou blesku. Stráže, chci vás poprosit o jedno, jměte se jej a uvrhněte jej do šatlavy, kde může přemýšlet nad svými činy a nad tím, jakých hříchů se dopustil. Stráže nic? Dobrá. Když stráže nejsou schopny splnit rozkaz, tak ho sprovodím ze světa sám,“ zakřičel Žralok a vrhl se na Bendu, kterého začal mlátit kladivem.

Situaci se velice rychle podařilo dostat pod kontrolu, ale Benda měl i přesto pod oken krvavé zranění. „Přežiju to, ale každopádně, Žraloku, tímhle si skončil úplně, ty mrdko. A víte co, ok? Víš co tady mám? Kde je kamera, tohle je Žralok. Mám ještě další, ale to bychom riskovali ban, což Clash neudělám,“ vytasil se Benda s fotkami, na kterých je údajně Žralok.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Clash of the Stars (@clashofthestars)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Clash of the Stars (@clashofthestars)

   

Vše začalo už na B4THECLASH

„Opravdu to chceš? Jo?“ ujišťoval se Benda pro jistotu, že je Žralok seznámen s tím, že na nej Karlos vytáhne nelichotivý materiál. „Ty jsi tady měl kauzu s revizorem. Mluvil si o tom, že se pán choval nevhodně vůči té paní a ty ses jí zastal. Prý jsi na něj plivl, ale to bylo všechno. Není to pravda? Kde je pravda.“

„Není to pravda. Já jsem říkal, že jsem na něj plivnul, nicméně ve výpovědi je uvedeno něco jiného. To však nemohu sdělovat, protože je to momentálně předmětem vyšetřování,“ kontroval Žralok.

„Takže lidem veřejně lžeš? Poslouchej, já to to pustím,“ vytáhl Benda telefon a pustil hlasovou zprávu. „…chlap mě už kouřil,“ zaznělo v hlasové zprávě. „Ježiš, to je něco jiného, promiň. To je mimochodem taky Žralok, ale já jsem myslel tohle,“ opravil se Benda a pustil jinou nahrávku. „V momentě, kdy jsem viděl, že dal paní facku, jsem mu vlepil takovou, že mu ulétly brýle. To však nikam nedávej,“ vytasil se Benda s dalším nábojem.

     

Oba borci se pak ještě nějakou dobu dohadovali s tím, že Žralok znovu rozporoval, že mu Karlos říká lobotom a že se toho chytli i fanoušci, kteří ho tak často označují. Oba borci se nicméně potkají na další Clash akci, i když mají každý jiné soupeře, ale je klidně možné, že ještě na nějaké výměny dojde.

    

Clash of the Stars 6: Startovka

Luktuma vs Grznár

Dostálová vs Zajícová

Kotlár vs Datel

Icko vs Lboy

Rendys vs Žralok

Benda vs Tišer / Maďar / Plzňako

Zmijozel vs MaxGren

Snejks vs Sajmonos

Huhu vs Kobra

Satnady vs Playstation Princess

Bergino vs Riad

Král Pablo vs Patrik Corleone

Volák vs Podhorný


2 komentáře na “Žralok předvedl teatrální show, napadl Bendu a způsobil mu zranění! Karlos kontroval fotkami”

  1. Pingback: To snad ani nemuselo být! Žralok detailně popsal zvláštní zážitek ze swing*rs

  2. Pingback: "Nemyslím si, že je to dobrý nápad," reaguje Makhachev na Whiteův plán | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *