Známý veterán se nakonec přeci jen vrací do organizace UFC

UFC

Veterán lehké váhy a současný komentátor UFC oficiálně znovu vstoupil do antidopingového programu UFC, který je povinný pro všechny sportovce bojující za tuto organizaci. Internetové záznamy odhalily, že Felder v říjnu podstoupil svůj první test s jediným odebraným vzorkem.

Jiří Procházka před bitvou s Pereirou upřímně vysvětluje, proč má zase anténu

Podle dosavadních pravidel antidopingového programu UFC bude muset Felder podstoupit šestiměsíční testování na doping, než bude smět znovu zápasit. Na základě návratu do testovacího programu by Felder pravděpodobně dostal povolení k zápasit někdy v dubnu 2024.

Felder již dříve oznámil, že se znovu zapojí do antidopingového programu UFC, ale stále se nerozhodl, zda bude skutečně znovu bojovat, nebo ne. Začal pravidelněji trénovat, ale zatím nemá oficiálně potvrzený žádný zápas. „Udělal jsem to jen pro případ, že bych znovu zápasil,“ řekl Felder na začátku září. „Stárnu a možná se najdou nějací starší zápasníci, kteří také budou chtít za půl roku bojovat. Jinak nemám tušení o své budoucnosti. Užívám si trénink.“ 




Paul Felder odešel do sportovního důchodu již v roce 2021 poté, co padl po dvou těsných porážkách na body s Danem Hookerem a Rafaelem dos Anjosem. Ačkoli si za oba zápasy vysloužil bonusy za Zápas večera, Felder se nakonec rozhodl ukončit kariéru a věnovat se svým povinnostem komentátora v UFC a také herectví v seriálech, jako je HBO Hacks.

Nyní, když se vrátil do antidopingového programu UFC, si Felder začal klestit cestu k dalšímu zápasu, jakmile podstoupí šestiměsíční testování, při kterém odevzdá alespoň dva negativní vzorky, tak může opět zápasit. Počítá s ním organizace UFC na jubilejní galavečer UFC 300?  






Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *