Zemětřesení na scéně? Ředitel UFC White popírá zvěstí o mega transakci

Dana White popírá zprávu ohledně mega transakce, o které se v zahraničí vášnivě spekuluje. Dojde k dalšímu velkému zemětřesení na poli bojových sportů? 


Polský šampion Piotr Wawrzyniak má pro Vlasta Čepa špatnou zprávu

Novinář Rick Glaser na Štědrý den vypustil bombu do komunity bojových sportů. „Slíbil všem vánoční dárek, nikdy nezveřejněný, nikdy se o něm nemluvilo, největší boxerská novinka za mnoho let,“ napsal Glaser na X (dříve Twitter). „Boxerská velmoc Top Rank je v závěrečné fázi hloubkové kontroly prodeje zábavnímu konglomerátu Endeavor v čele s Arim Emanuelem.

Endeavor je mateřskou společností UFC a WWE, v překladu to znamená, že po 58 letech v boxu 92letý Bob Arum odchází do důchodu a Dana White nyní vstupuje do boxerského byznysu s koupí Top Rank,“ pokračoval Glaser. „Očekávejte, že po koupi bude v Top Rank hrát významnou roli dlouholetá boxerská stálice a přítel Dany Whitea Tom Loeffler. To je v boxerském světě mega novinka! Doufám, že se vám vánoční dárek líbil!“
„Rozhodně to není pravda,“ napsal White na sociálních sítích. „Nekupujeme Top Rank.“ To je přesně to, co by White řekl předtím, než se takový obchod za velké peníze uskuteční. Vzpomínáte, jak popíral prodej UFC až do okamžiku, kdy byl oficiálně oznámen? Komu tedy věřit? 

Připomeňme, že Top Rank vlastní Bob Arum a Jabir Herbert Muhammad a do jejich „stáje“ patří šampioni Naoya Inoue, Tyson Fury, Artur Beterbiev, Jason Moloney nebo Emanuel Navarrete. Společnost v minulosti propagovala takové superzápasy jako Hagler vs. Leonard, Chávez vs. De La Hoya, Holyfield vs. Foreman, Foreman vs. Moorer, Leonard vs. Hearns, Hagler vs. Hearns, Ali vs. Frazier II a oba zápasy Ali vs. Spinks.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *